2737
2734
عنوان

من همونیم که به مامانم حرف زشتی زده بودم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای 😔

کنسل نکن 

کار مامانت درست نبود خب اعصبانی شدی نشده مامانت عصبی بشه ب بابات بگه گوه بخور 😜😁

ب نظرم مامانت باید تورو ببخشه حق داری اما خب من دخالت نمیکنم مامان هرکی یجوریه

💕 a name in my heart 💕Arman
اره افرین حرف منطقی و درست رو زدی  بیچاره هیچی ب مامانش نگف مامانش الکی جوگرفتتش

بعضی پدر مادرا خیلی بی اخلاقن.قرار نیست آدم همش بهشون باج بده.ی جاها باید جلوشون وایساد

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728

برو به شاخه گلو کیک بخر برو دست بوسی هرچی باشه مادره دلش میشکنه

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2738
نیومده چقدر تا پیک زدی کی وقت کردی اصلا😂 حالا بخاطر عملت عذرخواهی کردی یا واقعا پشیمون شدی؟ نه فع ...

من قبلا عضو بودم🙂

واقعا ناراحتم اصلا از شرمندگیمه که نمی خوام عمل کنم😥

بعضی پدر مادرا خیلی بی اخلاقن.قرار نیست آدم همش بهشون باج بده.ی جاها باید جلوشون وایساد

اره دقیقا پدرو مادر هم مسئولن در برابر بچه شون قرار نیس ک هر چی از دهنشون دربیاد ک بگن ب بچه و بچه سکوت کنه اونام باید احترام بزارن ب بچه ک بچه هم در مقابلشون احترام بزار در جوابش ن اینکه بی احترامی کنن بعد انتظار احترام داشته باشن بچه شون ک دشمنشون نیست ازخون و جیگر خودشونه 

2706