2737
2734
عنوان

پاییز شروع شد......

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخصوص من و دوستام  منم میگفتی😶😶😶😶😶😶😶😶

من تورو نمیشناسم 😶😶😶😶😶الهی بمیرم 😪😪😪

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
2731
تولدت مبارک عزیزم🌹🌹🌹 امروز همه تبریک گفتن😃

عشق منی 😍😍😍

ن دیشب خیلی تبریک گفتن😄😄😄

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
فدات😍😍 امروز هم بودن😉

تو سایت رو میگی ؟ تاپیک تولد ؟ اره عشقم 😍😍😍😍😍😍

2740
اره عزیزم تو سایت😍 عاشق این کارام😃

😁😁😁😁😁دوستان بهم لطف دارن 😍😍😍😍

من عاشقشم چون خودم دختر پاییزم حال و هواشو به شدت دوست دارم عاشق راه رفتن رو برگای خشکم حس خوبی بهم ...

تولدتون مبارک🌹🌹🌹👏👏👏👏👏👏

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062
تولدتون مبارک🌹🌹🌹👏👏👏👏👏👏

ممنونم ازتون اما هنوز خیلی مونده اما حال و هوای پاییز یه چیز دیگست

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
من تورو نمیشناسم 😶😶😶😶😶الهی بمیرم 😪😪😪

من که دوست دارم😒😒😒😒

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
عزیزم خوبی دیگه😍😃😃

خودتون خوبید منم خوب میبینید😍😍😍😍😄😄😄😄❤

من که دوست دارم😒😒😒😒

منم دوست دارم عشقولیم😄👋

2706