2737
2734
عنوان

جریان تاپیک اونیکه گفته بود نگید که این خبر راسته چیه بچه ها؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 71 پست
اینو گذاشته بودم ترکوندن دوباره

😂😂😂واااای خدا داشت قلبم میترکید امروز بعد یه عالمه ناراحتی بااین عنوان بلاخره خندیدم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

میخوادتحریم هارو افزایش بده ولی شورای امنیت ملی قبول نمیکنه کمتر از یک ماه دیگ ترامپم میره گورشو گم میکنه

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبستم ماشه یاهمون مکانیسم ماشه یعنی هرچی تحریم بوده که زمانش تموم شده بوددوباره برمیگردد یعنی.....این

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2731

😢نکنه جنگه

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2740

تهدیدای تحریمی رو گفته مکانیزم ماشه

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

مکانیزم ماشه یعنی به صورت خودکارتمام تحریم های سازمان ملل وآمریکا علیه ایران برمی گردن البته رای نمیاره روسیه وچین طرح وتو می کنن

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
فکر کنم یعنی رگباری

برجامی دیگه وجود نداره تمام اون چیزایی ک تحریم کزده رو میخواد دوباره تحریم کنه بدترم میشه ولی خب برجام میگن وجود نداره تموم شده چندتا کشور موافقت نکردن ولی ترامپ گفته من اینکارو میکنه

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2706