2737
2734
وا چقدر سهمیه جانبازی زیاده. من میگم چرا تو محلمون یه دختر خنگ بود مامایی دولتی قبول شد

ادم ما تحتش جر می خدره یسری کصخل با سهمیه یه چیزی میشن خیلی نا حقیه تو دانشگاه ما پر از این سهمیه هاا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ادم ما تحتش جر می خدره یسری کصخل با سهمیه یه چیزی میشن خیلی نا حقیه تو دانشگاه ما پر از این سهمیه ها ...

کاش فقط سهمیه تو دانشگاه بود که میگیم یه صندلی اضافه میذارن برای سهمیه ای ها تو دانشگاه. متاسفانه تو آزمون استخدامی خیلی ناحقی میشه

نه 1400 هستم..از دوستای بزرگ ترم که تک رقمی و دو رقمی اوردن پرسیدم

جدی عزیزم اگه مطالبی هست که از دوستات میدونی بگو واقعا احتیاج دارم شما مشاور دارین دی وی دی استفاده میکنین یا همون دوستاتون 

ادم ما تحتش جر می خدره یسری کصخل با سهمیه یه چیزی میشن خیلی نا حقیه تو دانشگاه ما پر از این سهمیه ها ...

من پدرم جانبازه البته پشت جبهه کار میکرد ولی چون جانبازیش ۵ درصد بود بهش کارت جانبازی ندادن بااینکه پنج ما تو جبهه بود بدون هیچ سهمیه ای 😕 گفتن جانبازیت در حدی نیست که بخواهیم بهت کارت جانبازی بدیم 

میشه لطفاً برام صلوات بفرستید ⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜⁦❤️⁩
2738
کاش فقط سهمیه تو دانشگاه بود که میگیم یه صندلی اضافه میذارن برای سهمیه ای ها تو دانشگاه. متاسفانه تو ...

وای من یدوست داشتم مامان و باباش عضو هیئت علمی بودن باور کن نمره هاش ۱۶ ۱۷ بود براش همرو ۲۰ رد کردن که بره تو بهترین تیزهوشان درس بخونه خیلی خیلی ناخقی کردن

میشه لطفاً برام صلوات بفرستید ⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜⁦❤️⁩
2706