2733
2739
عنوان

آزمایش

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 63 پست
۴۸ ساعت بعد یعنی دو روز دیگه مجدد همون ازمایشگاه چون ازمایشکاه ها رنج اندازه گیریشون متفاوته چندروز ...

۲۹باید پریود میشده

میشه واسه برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی.فرستادی بگو خدایا آرزشو برآورده کن.☺دمت گرم که گفتی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایم خاصی داشتی؟

اره درد یک طرفه تخمدان و کلیه سردرد های وحشتناک و لکه بینی و سر موعد خونریزی که فکر کردم پریود شدم ولی بعد یک هفته خونریزیم بند نیومد و رفتم دکتر ازمایش دادم معلوم شد خارج تازه توی ازمایش فقط ۱۰تا کم داشتم تا دوبرابر بشه 

بعد سونو واژینال کرد دید توی رحم نیست

Silenc says a lot more than you think 🤍
2728
اره درد یک طرفه تخمدان و کلیه سردرد های وحشتناک و لکه بینی و سر موعد خونریزی که فکر کردم پریود شدم و ...

قربونت عزیزی ان شاالله سالم باشی

میشه واسه برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی.فرستادی بگو خدایا آرزشو برآورده کن.☺دمت گرم که گفتی...

الهی مثبت بشی عزیزم، از ته دل ازخدا میخوام برات، تو هن واسه من دعا کن ای وی اف انجام دادم شنبه باید برم ازمایش، راستی مگه نمیگن ازمایش بارداری دوساعته جوابش اماده هست 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2740
اهان منکه ندارم هیچکدوم.ن سقط اینا.پس فقد ازمایش بسه

اره عزیزم من خارج از ایرانم و برای دکترم همون بیبی چک کافی بود گفت نیاز به ازمایش نیست بعدم رفتم سونو قلبشو شنیدم

Silenc says a lot more than you think 🤍
یعنی چهار روز پیش بابا باردار نرمال هم هست نگران نباشه  بازم میگم برای اطمینان خودش بره مجدد ت ...

ماهی ماه

آره میگه ۲۹پریودیم بود

ن شب ۲۷ همون ۲۸

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
بیبی چک زدی؟

اره ی روز قبل پری ی هاله کمرنگ انداخت دوروز بعدش منفی 

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍