2737
2734
عنوان

پوستم داغووونههههه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 42 پست
نوع پوستت مختلطه ضدافتاب بی شک ژنو...خودم تازه دو هفته اس گرفتمش و انقدر معرکه اس که تموم شه دوباره ...

ممنونم عزیزم

چند سال پیش آره ولی الان نه اصلا فقط مهمونی که بخاطر کرونا تا حالا اصلا مهمونی نرفتم 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
الهیییییی من دانشجوی پرستاریم😁😁 انقدر به پوستم میرسم دیگه همه رو حفظم😂😂...پچ ها ژله ای هستن و ...

پرستار گلی من یکم جای جوش دارم چکار کنم جاشو محو بشه.یکی میخام پوستم صاف بشه تا عروسیم چکار کنم ممنون اگ جواب بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم چند سال پیش آره ولی الان نه اصلا فقط مهمونی که بخاطر کرونا تا حالا اصلا مهمونی نرفتم&n ...

خواستم بگم اصلا از کرمپودر استفاده نکن که خدامیدونه چقدر پوستو داغون میکنه...من خودم بورژا گرفتم چند دفعه زدم صورتم پر شد از جوشای زیر پوستی همونطور کرمو انداختم سطل اشغال😐😐

الان دوساله از BBکرم و cc کرم استفاده میکنم دریغ از یه جوش

2731
پرستار گلی من یکم جای جوش دارم چکار کنم جاشو محو بشه.یکی میخام پوستم صاف بشه تا عروسیم چکار کنم ممنو ...

سرم ویتامین سی کلا برای لک خوبه و شفاف کننده اس....

ولی بنظرم اگه دو هفته روتین پوستی انجام بدی خیلی رو پوستت تاثیر میذاره و خوب میشه.

ببین تونر بادی شاپ برای جوش و اینا هم خیلی عالیه فقط اینکه گرونه فک کنم ۳۵۰ ایناس باز دقیق نمیدونم.

من خودم از وقتی روتین میرم واقعا صورتم مثل ایینه شده

من پوستم معمولیه نه خشکه نه چرب  با این حال جوش زیاد میزنه مخصوصا تازگیا روی پیشونیم پر شده ، ...

اینکه جوش میزنی میتونه چندتا دلیل داشته باشه...یا مشکل داخلی داری مثل کبد چرب و تنبلی تخمدان یا پوست چرب مستعد جوش یا هم اینکه منافذت بازه و الودگی مثل گرد و غبار و دود و ذرات الوده معلق هوا به پوستت نفوذ میکنه و به صورت جوش میزنه بیرون.

بنظرم حتما روتین پوستی انجام بده که من به شخصه تاثیرشو دیدم و تایید میکنم.

روتین پوستی مثلا چیه ببخش زیاد سوال میپرسم

نه خوشگلم....هرچی سوال داری بپرس،اصلا اشکال نداره😊😊

روتین پوستی یه سری کارای مراقبتی پوست رو شامل میشه...من همیشه قبل خواب انجام میدم که اثربخشیش بیشتره.

اول اگر ارایش داری و اینا میتونی صورتتو با میسلار واتر پاک کنی اگرم ارایش نداری یا نخواستی از میسلار استفاده کنی صورتتو با شوینده مناسب پوستت(خشک یا چرب) تمیز بشور،این خیلی مهمه.

(متاسفانه خودم قبلا جدیش نمیگرفتم،مثلا شبایی که صورتم کرم نداشت نمیشستم و میگفتم تمیزه دیگه نمیخواد،ولی اشتباه محضه)

بعد اگه صورتت منافذ باز داره یا احساس کردی هنوز صورتت کامل تمیز نشده میتونی بعدش تونر بزنی(کار تونر تنظیم pHپوسته و پاکسازی عمیق منافذ)

بعد میتونی از همون سرم هیالورونیک اسید یا سرم ویتامین سی یا ابرسان و یا مرطوب کننده،ماسک صورت یا کرم های دور چشم یا اسکراب یا خیلی چیزا استفاده کنی اینا همشون دلبخواهیه.

میشه بگی پوستت خشکه یا چرب؟که بگم کدوماشو حتما تو روتینت استفاده کنی

2740
خواستم بگم اصلا از کرمپودر استفاده نکن که خدامیدونه چقدر پوستو داغون میکنه...من خودم بورژا گرفتم چند ...

مرسی از راهنماییت 

ب ب کرم یا سی سی کرم پوشانندگی هم داره ؟

کار کرم پودر رو انجام میده یا نه ؟

مارک خوبم معرفی کن عزیزم 

مرسی از راهنماییت  ب ب کرم یا سی سی کرم پوشانندگی هم داره ؟ کار کرم پودر رو انجام میده یا ...

کلا ب ب کرم و سی سی کرم کرمای چند کاره ان...هم توشوت مواد مضر مثل سولفات و پارابن و سیلیکون نداره...spfدارن....مرطوب کننده و ابرسان داره داخلش...فوق العاده سبکه و کاملا طبیعی و نچراله....

ب ب کرم بیشتر خاصیت درمانی داره و کاورش کمتر از سی سی کرمه.

سی سی کرم کاورش کمی بیشتره بیشتر  قرمزی روی گونه و جای جوش و لک رو کاور میکنه.

من خودم فارماسی میزنم دو ساله خیلی عالیه...قیمتشم اللن فک کنم ۱۵۰یا ۱۸۰ تو این حدودا باشه.

مارک توپ فیس هم عالیه یه برند ترکیه ایه از پیج باید سفارش بدی...اونم ۱۴۰تومنه.

کلا ب ب کرم و سی سی کرم کرمای چند کاره ان...هم توشوت مواد مضر مثل سولفات و پارابن و سیلیکون نداره... ...

واقعا ازت ممنونم عزیزم 🙏🙏🙏

ان شاءالله همیشه موفق باشی خانوم پرستار خوشگل و مهربون 😘😘😘😘😍😍😍❤❤❤

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز