2733
2739
عنوان

اسممو صدا نمیزنه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2902 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب ندع اگ شاکی شد بگو مگ با من بودی؟!نشنیدم کسی اسممو صدا بزنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
وای منم همین مشکلو دارم😑

به نظرم خودت هی اسم خودتو بگو مثلا هرچی میگه بگو به جون زهرا مثلا یا بگو ببین زهرا واست چی درست کرده یا ازش قول میگیری بهش بگو بگه جون زهرا؟تا اونم تکرار کنه من به شوهرم همیشه میگم تا اسمتو صدا نزنم جوابمو نده بهم یادآوری کنه ولی خب خودشم یادش میره

شاید اسمت یه جوریه که نمیتونه بگه  مثلا اسم شوهر دوستم عزیز هست  دوستم اسم شوهرشو ...

اخه اسم عجیب غریب یا سختی ندارم....پریسا مگه سخته؟ خب چطور اسم زنداداش هاشو میگه ب راحتی یعنی خوشش میاد از اسم اونا

منم سه تا خواهر دارم ازدواج کردن تاحالا ندیدم یکبار هم اسم شوهراشونو ب زبون بیارن همشون هم بچه دار ...

عزیزم و عشقم با ببین و هوی و منو فرق میکنه !!!!!!!!!😐😐😐😐😐😐😐

💛 !
2740

شوهر من هم ،همه رو به اسم صدا میزنه،غیر از من.

انگار براش سخته.

به من میگه :خانم

اول ها خیلی ناراحت بودم.اما حالا احساس میکنم ،من براش با همه فرق میکنم که نمیتونه منو به اسم صدا کنه.

عزیزم ،کاش دغدغه ی زندگیت همین چیزها باشه.

امروز بالای ۱۹ هزار نفر بر اثر گرسنگی ،در جهان از دنیا رفتند.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
اخه اسم عجیب غریب یا سختی ندارم....پریسا مگه سخته؟ خب چطور اسم زنداداش هاشو میگه ب راحتی یعنی خوشش م ...

جوابشو نده

هرچی که گفت ببین و منو هیچچچ محل نزار بعد که شاکی شد بگو مگه بامن کار داشتی ؟ من اسمم پریساس ! سختته بگو عزیزم 😈

💛 !

همسر  من بهم میگه مامانی البته فقط توی خونه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

شوهردوست منم همینجوریه. با این تفاوت که اونها ده سالی هست ازدواج کردن. فقط با گفتن میگمااااا و ببیننن با زنش میحرفه. دوستم اولین بار امسال برام گفت. بعد از دعوای وحشتناکی که باهم کردن. من باورم نشد شوهرش ده سااال اسم کوچیک زنش رو صدا نزده باشه چه توی جمع چه توی خلوت. گفتم یعنی دوره عقد و نامزدی هم صدات نزده؟ گفت نهههه. گفتم خب چرا دقت نکردی؟ گفت فکر نمیکرده یه روز همچین چیزی براش مهم باشه. 

میگفت شوهرش اصلا احساسی و عاطفی نیست. این سرد بودن احساسی اذیت میکنه دوستم رو. فعلا کج دار و مریز کنار میاد. 

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
2706