2733
2734
فک نکنم رشته اای دیگه شاید ولی پزشکی نمیشه باید حداقل۱۵۰۰اینطورا باشه دیگه تازه اگر انتخاب رشتش خیلی ...

میاره پزشکی و اگه منطقه یک باشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

به دولتی وغیرانتفاعی وسمپادربطی نداره به نظرمن

شمابرودولتی ولی عوضش بروکلاسای کنکوری بیرون به احتمال زیادموفق میشی

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم با۱۹۰۰بشه پزشکی رفت امسال پذیرشا بشدت اومده پایین

نه بابا نیومده پایین، یکی از دانشگاه ها پارسال ۳۰ تا پزشکی می‌گرفت امسال ۵۰ تا 

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2731
به دولتی وغیرانتفاعی وسمپادربطی نداره به نظرمن شمابرودولتی ولی عوضش بروکلاسای کنکوری بیرون به احتما ...

👍

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
کنکور هنر کی شرکت کرده؟سخته؟با سهمیه ۲۵ درصد میشه چیزی قبول شد؟زود ازدواج کردم ترک تحصیل کردم الان ۲ ...

سهمیه ای که شما داری خوراک تجربیه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2738
کدوم منطقه بهتره؟

ببین هر منطقه شرایط خودشونو دارن...

امکانات و معلم های منطقه یک از دو بهتره منطقه دو هم از منطقه سه...

ولی در کل رقابت در منطقه سه آسونتره

نه بابا نیومده پایین، یکی از دانشگاه ها پارسال ۳۰ تا پزشکی می‌گرفت امسال ۵۰ تا 

واقعا؟؟پس چرا برا فرهنگیان سال قبل تو شر ما۱۲تا میخواستن رشته انسانی امسال فقط ۵تا میخوان دوستم رتبش۳۰۰۰شده اصلا امید نداره از دیروز تا حالا کارش شده گریه

اونا دارن درس میخونن نمیان تو نی نی سایت

دانشجوام داریم اتفاقا 😂😃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
فک نکنم با۱۹۰۰بشه پزشکی رفت امسال پذیرشا بشدت اومده پایین

احتمالش زیاده که بیاره مخصوصا که پسره

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
واقعا؟؟پس چرا برا فرهنگیان سال قبل تو شر ما۱۲تا میخواستن رشته انسانی امسال فقط ۵تا میخوان دوستم رتبش ...

چون تا وقتی که فارغ‌التحصیل ها هستن برا استخدامی پس جایی برا کنکوریا نمی‌مونه که باید خرج تحصیل هم بده براشون. 

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2706