2737
2739
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66182 بازدید | 11470 پست
https://uupload.ir/files/ij2_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۱۰۳۴۸_chrome.jpg https://uupload.ir/files/xb ...

خیلی سایت خوبیه اطلاعات مفیدی داره ، به درد هر کی خورد یه صلوات برام بفرسته لایکم کنه متوجه بشم ممنونم از همتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امشب شهادت خانوم فاطمه زهرا (س)

ای مادر بزرگوارم لایق دختری نیستم ولی شاید لایق نوکری باشم 

التماس میکنم دست هرکی که صدات میزنه رو بگیری 

یا حضرت زهرا خسته ایم از این در کوبیدن درو به رومون باز کن 

خانوم خودت وساطت کن پیش خدا مادر شدن و لایقمون کنه 

قسم به غریبی آقام امام حسن مجتبی (ع) قول میدم پاک بشم 

گناه زیاد کردم ولی قول میدم بچم مرید و مخلص اهل بیت باشه 💔

2740
امشب شهادت خانوم فاطمه زهرا (س) ای مادر بزرگوارم لایق دختری نیستم ولی شاید لایق نوکری باشم  ا ...

🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲📿📿📿📿

یا صاحب الزمان..منو دریاب... 🤲
امشب شهادت خانوم فاطمه زهرا (س) ای مادر بزرگوارم لایق دختری نیستم ولی شاید لایق نوکری باشم  ا ...

الهی به حق ابرویش قسمت که هیچکس چشم انتظار یچه نباشه همه دامناشون سبز شه

عزیـــــــزم...خیلی حس بدیه من هیچ دوستی ندارم....یعنی اجازه ندارم باهاشون صحبت کنم....اینجا ...

سلام گلم خوبی چی شد این ماه پری شدی یا هنوزی تو یک روز جلوتره منی من تا الان نشدم وبی بی همش منفی میزنه وهیچ علائم بارداری ندارم بجز دیردز نزدیکی که داشتم زیر شکمم اسنقدر درد گرفت تا یک ساعت تقریبا مثل درد موقع سقط بود حالا نمیدونم چون پری نیومد یا ممکنه باردار باشم 

سلام خانما راهنمایی میخوام ازتون

که هیچی بدتر از بلاتکلیفی نیست چند روزه هرچی میخورم معدم اذیت میشه و درد میگیره تکلیف خودمم نمیدونم چیه که باخیال راحت عرق نعنا یا بارهنگ بخورم چون دوتاش برای بارداری ضرر داره حالا موندم چی بخورم معدم خوب بشه

کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم

2706