2737
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66185 بازدید | 11470 پست
من اقدامی سال 97 هستم وهنوز نتیجه نگرفتم😔😔

ان شاالله بزودى مادر ميشى و ميگى من مامان١٤٠٠هستم🙏🏻🙏🏻

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
بچه ها حیف نمیشه عکس گذاشت  الان از دکترم پرسیدم میگ زودتر پری شدن اصلا دلیلش امادگی رحم نیست& ...

ب نظر منم ربطى نداره

تو اين چهارسال بارها و بارها شد از چند روز تا ى هفته جلو انداختم و دوبارم ى چهاروز و ى هفته عقب انداختم و بعدش هيچ اتفاقى نيفتاد باز

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزيزم ديروز و سخت محتاج دعاهاتونم🙏🏻🥰💕

انشالله موفق میشی عزیزم♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2728
انشالله موفق میشی عزیزم♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰

توكل بخدا💕💕

ان شاالله عيد شكم همه مون بالا باشه ب كارهاى خونه هم نرسيم😁😁🙏🏻🙏🏻

2740
توكل بخدا💕💕 ان شاالله عيد شكم همه مون بالا باشه ب كارهاى خونه هم نرسيم😁😁🙏🏻🙏🏻

میدونین منم همیشه قبل از این ک بیام خونه خودم یکی از فانتزیام این بود ک بچم متولد ۱۴۰۰ باشه 

حالا تا الان ک باردار نشدم ،انشاالله خدا فانتزیمو براورده کنه صلوات 😅😅😅

یا صاحب الزمان..منو دریاب... 🤲
کلومیفن و مگه اقایونم استفاده میکنن 

خانمها من سیکلم ۳۰ روزه ی امروز روز ۲۰ سیکلم 

حالا درد رحمی و تخمدان دارم ب نظرتون چیه؟؟

بارداری؟ 

کیست؟

پریودی زودهنگام؟

☹☹☹

اره عزیزم 

ای وای علایمتو گفتی چقد خوشحال شدم گفتم باردای 

چی بگم عزیزم دیگه اینقد دلمون خونه ک دلداری هم فایده نداره ،

توکل ب خدا 

ای وای علایمتو گفتی چقد خوشحال شدم گفتم باردای  چی بگم عزیزم دیگه اینقد دلمون خونه ک دلداری هم ...

اره والا 

امروز شوهرم رفته دکتر 

بهش کلومیفن داده با یه قرص خارجی 

گفته جفت تونم ورزش کنید وزنتونو بیارید پایین