2737
2739
عنوان

کیا قصددارن بچه دوم بیارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش میگه داداش میخام..ولی من بخاطر اعتیاد همسرم و اینکه دوس دارم پسردار بشم و دندونامم خرابن دودلم

اخی اره شوهرمنم درگیرشده ..خواست خداست عزیزدلم پسردخترشدن نطفه..اگ شرایطت جور نیس ی نفر دیگرو هم درگیر این دنیا نکن انشالله خداکمکت کنه

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2731
من دخترم ۶ماهه ک بود خداخواسته باردارشدم اصلا نمیخاستم😑😕از الان تو اذیتم خیلی سخته از شیرگرفتنش&nb ...

همون... 

میخوام اول ویهان از شیر بگیرم بعد اقدام کنم برا دومی

چون مادرم میگ الان باردار شی شیرت تلخ میشه ویهان دیگ نمیخوره 

اونجوری مجبور میشم شیر خشک بدم ک اصلا دوسندارم شیر خشک بدم ب بچه

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
خودش میگه داداش میخام..ولی من بخاطر اعتیاد همسرم و اینکه دوس دارم پسردار بشم و دندونامم خرابن دودلم

همسرت معتاده میخای دومی بیاری چیکار؟؟ 

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 

منم دوس دارم بیاارم بچع اولم ۴ سالشه وخیلی اذیت میکنه واذیت شدیم .وهنوزروغلطک نیوفتاده شوهرم قبول نمیکنه بیاریم .وای کااااش کرونانبودحداقل این خودش ی دردسربزرگه بخوای تواین شرایط بری وبیای

2740
فاصله سنی بچه ها ۳_۴سال بیشتر بشه دو تا تک فرزند محسوب میشن.‌اگه قصدشو داری بیار. بچه دوم من که دنیا ...

من دختراولم ک ۶سالشه مستقل شده خداخواست و سومی رو بعد ۶ماه باردارشدم دومی دیگ تنهانیس😍😂ولی منو عاصی میکنن میدونم

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
فاصله سنی بچه ها ۳_۴سال بیشتر بشه دو تا تک فرزند محسوب میشن.‌اگه قصدشو داری بیار. بچه دوم من که دنیا ...

اینم بگو دوتا کوچیک خیلی سخته.جوری ک مادر پیر‌میشه.و باید حداقل س سال سختی بکشه تا بچه حداقل از اب گل دربیاد.چ لزومی ادم این همه سختی بکشه ک چی.باهم بزرگ بشن.ب‌چ قیمت.بنظرم ارزش نداره اصلا

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
من دخترم ۶ماهه ک بود خداخواسته باردارشدم اصلا نمیخاستم😑😕از الان تو اذیتم خیلی سخته از شیرگرفتنش&nb ...

من دخترم ی سالش بود بخاطر بارداری از شیر گرفتمش

فقط دو س روز اذیت کرد

ولی سینه ک میبینه له له میزنه براش

ی چیزایی تو ذهنش هست ک باید بزارش تو دهنش

دهنشو میبره نزدیک فقط بوش میکنه و بوسش میکنه😔

خیلی براش اذیتم.شوهرمو میگمه مگه ب دخترم شیر بدم ب دومی شیر خشک🙄🙄🙄

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

منم پسرم دو سال و نیمه هست و تو اقدام هستیم برای بچه دوم.....

کاری به حرف بقیه نداشته باش...

خودت تحقیق کن با مشاور مشورت کن. اگر خواستی اقدام کن.

من چون خودم تک فرزند هستم دلم نمیخواد پسرم تنها بمونه از طرفی هم نمیخام اختلاف سنی زیاد باشه که همبازی نباشن...

البته میدونم که خیلی سخت خواهد بود. اما خودم اینجوری دوست دارم...

امیدوارم زودتر باردار بشم.

بزارید بچه اولتون حداقل ۵ سالش بشه ک اذیتاش کمتربشه یگم قهمیده بشه ک حداقل شمارو کمک کنه برای بچه دوم.اگه هردو کوجیک باشن.صبح تاشب دعوا دازن باهم‌کثیف کاری.خستگی.اعصاب.چ عجله ای برای اینکه باهم بزرگ بشن.تا ۵ سال خوبه

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗