2737
2739
عنوان

حالم خوب نیس دلم گرفته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 50 پست
اره فکر میکنم دارم خیلی پیگیرم نمیدونم چجوری بیخیال بشم هر ماه فولی خوب دارم اما نمیشه

اسی جون منم تنبلی دارم ...حتی توی مجردی هم پریود نامنظم داشتم .....۶ماهه اقدامم و نشده...الان هم قرص مصرف میکنم ولی این ماه تاثیر نذاشت و بازم با سوزن پری شدم🥺🥺🥺🥺🥺

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تحت درمانم برای آی یو آی اصلا فولیکول غالب ندارم این ماه برام اچ ام جی تجویز کرده.اسی استرس بذار ...

اوهوم کاری نمیشه کرد از سرزنش های بقیه میترسم اوایل ازدواج میگفتن بیار من گوش ندادم چون واقعا شرایط نداشتیم 😔

2731
ممنون من دخترم14 سالشه فقط یه دفه پریود شد دکتر بردم میگه برا استرس زیاده نمیدونم چکار کنم 

خانوم چرا انقدر عجله میکنی منم ۱۴ سالگی پریود شدم بعد تا ۱۷ سالگی هر ۶ ماه پریود میشدم.رفتم دکتر گفت دخترا تا پریودشون منظم شه وقت میبره فقط دو بسته ال دی داد منظم شدم.تو ۳۴ سالگی هم با اولین اقدام باردار شدم

نگران نباش تا منظم شه دوسه سالی طول میکشه

اوهوم کاری نمیشه کرد از سرزنش های بقیه میترسم اوایل ازدواج میگفتن بیار من گوش ندادم چون واقعا شرایط ...

خدابزرگه عزیزم توکل کن به خدا 

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...