2733
2739

من سه تا خواهر دارم که شکر خدا رابطمون خوبه ولی من ازشون دورم و این خیلی برام سخته.شما باید ببینبن مشکلاتون چیاس،شاید به راحتی قابل حل باشه با مشورت با دیگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من و خواهرمم باهم نمیسازیم. چون اون حسوده. هر کاریشم کنم هر چقدم بهش خوبی کنم بی فایدس

دقيقًا منم همينطور، هركاري ميكنم اصلا نميبينه بعدشم دو روز ديگه باهام دعوا راه ميندازه

2728
من سه تا خواهر دارم که شکر خدا رابطمون خوبه ولی من ازشون دورم و این خیلی برام سخته.شما باید ببینبن م ...

مشكلات ما به بچگي مون برميگرده و اختلاف شديد بين پدر و مادرم در دوران كودكي

خدا شما و خواهر هاتون رو برای هم حفظتون کنه  اونایی هم که با هم مشکل دارید ان شاءالله که بینتون صلح و محبت ایجاد بشه الهی آمین 

من خواهر ندارم خیلی دلم میگیره 😢😢

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2740

خواهر من ده سال ازم كوچيكتره خيلي حسود و بي معرفته

من از روي محبت تا جايي كه بتونم هرچي واسه خودم بگيرم واسه اونم ميگيرم الان واسم شده وظيفه اگه نگيرم بهش بر ميخوره

كلا آدم وقتي ازدواج ميكنه بايد هم از خانواده خودش و هم خانواده همسرش فاصله بگيره نبايد صميمي باشي

ديگران راقضاوت نكنيم.
مشكلات ما به بچگي مون برميگرده و اختلاف شديد بين پدر و مادرم در دوران كودكي

عزیزم به نظرم با یه مشاور خوب صحبت کن،شاید درست بشه آخه حیفه که شبرینی های با هم بودنو تلخ کنید من انقد دلم میخواد حداقل یکی از خواهرام پیشم بود،خواهرا دل گرمی هم هستن.

ما باهم خوب بودیم ولی یه بار که مخالف نظرش حرف زدم انقدر منو تحقیر کرد و گفت لیاقتت کلفتیه آخه من شغل ندارم و خانه دارم اون وضعش خیلی خوبه کلی اینجوری حرف زد منم خیلی داغون شدم و گذاشتمش کنار مامانم خیلی ناراحته ولی پس شخصیتم چی؟

جفتمون متاهلیم. از وقتی من نامزد کردم حسادتاش شروع شد و همچنان ادامه داره. اگه ولش کنم طلاقمم میگیره ...

خوش به حالتون، براي منم دعا كنيد يه شوهر خوب كنم راحت بشم، خيلي خيلي خسته شدم

بهتر راحتی

نه بابا! خواهر خوبه باورتون میشه من الان دو ماهه بجز شوهرم تلفنی با هییچ کس دیگه حرف نزدم بعضی وقتها آدم احتیاج داره درد دل کنه مشورت بگیره التماس دعا داشته باشه مادرم هم بچه بودم به رحمت خدا رفته قدر خواهر هاتون رو بدونید 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
ما باهم خوب بودیم ولی یه بار که مخالف نظرش حرف زدم انقدر منو تحقیر کرد و گفت لیاقتت کلفتیه آخه من شغ ...

شما يكبار تحقير شديد ولي من چندبار تو هفته أين وضعيت رو دارم، اتفاقاتي كه ٢٠ سال پيش افتاده رو هردقيقه به سرم ميزنه