2733
2734
عنوان

عاقا یه سوال میپرسم نکشید منو

| مشاهده متن کامل بحث + 4485 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بریچ بود سفالیکم‌ الان...چرا من خصوصی قبول کرد الان نامه ام داد تاریخ زد برای زایمان....از شانسم ...

عزيزدلم ان شاءالله بسلامتى زايمان كنى خوشبحالت راحت ميشى من هنوز بايد تا دى انتظار بكشم

واسه منم خصوصى گفت بيا يازده ميليون و هشتصد بده زايمان كن حالا منتظرم ببينم بريچ ميمونه يا نه بايد فكرى كنم

عزيزدلم ان شاءالله بسلامتى زايمان كنى خوشبحالت راحت ميشى من هنوز بايد تا دى انتظار بكشم واسه منم خص ...

کلا اگه‌ مشکل نداری با پولش برو...من‌میرم بهمن خیلی خوبه؛ انشالله زودی بگذره برات‌ولی ماه اخر خیلی سخته یه‌ نکته بگم‌کاراتو تو ماه ۸‌بکن....

2728
کلا اگه‌ مشکل نداری با پولش برو...من‌میرم بهمن خیلی خوبه؛ انشالله زودی بگذره برات‌ولی ماه اخر خیلی س ...

جدى ماه اخر سخته؟؟ 

من مجبورم برم سزارين چون بكارت ارتجاعى دارم از بين نرفت😑

من بايد برم راضيه فيروز كرمان

جدى ماه اخر سخته؟؟  من مجبورم برم سزارين چون بكارت ارتجاعى دارم از بين نرفت😑 من بايد برم راض ...

منم‌ارتجاعی ام‌اتفاقا عین‌تو ولی بازم‌طبیعی میشه پس باید با دکتر حرف بزنی قبول کنه سزارین

2738
حامله شو من باردار شدم اصلا فراموش كردم رابطه چيه

وای نگو من تو بارداری بدتر میشم

بقیه مواقع عادیم ها تو بارداری عود میکنه ولی وقتی بچم دنیا اومد تا یکسال اصلا هیچ میلی نداشتم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
خب تو که ازدواج کردی حالا میلت هم زیاد باشه مگه مشکل چیه برای شوهرتم خوبه مردا زن گرم بیشتر دوست دار ...

درسته دوس دارن 

ولی یه جا میزنه تو سرت

مث شوهر من دیشب سر همین بحثمون شد آنقدر گفت تا اشکمو دراورد چشم در چشم خودش گفتم  دیگه عمرا بیام طرفت فک کرد الکی میگم جاشو عوض کرده میخام ببینم تا کی تحمل میکنه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری