2737
2734
عنوان

حس ششم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس ششمی هستید؟

نمیدونم ولی بیشتر  وقتها همون لحظه ی اول، چیزی رو که به ذهنم میرسه و حدس میزنم ، میگم و معمولا درست درمیاد ، البته گاهی هم غلطه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
2740
جانم؟

هلیا جان بهم چیزی که گفتید دقیقا همونی شد که شما؟گفتید درصورتی که خودم میگفتم غیر ممکنه اینطوری بشه... ببخشید میتونم بپرسم من کی کار پیدا میکنم؟ و کی باردار میشم و ایا بچه م سالم دنیا میاد؟ 💜🌹🌹🌹🌹

هلیا جان بهم چیزی که گفتید دقیقا همونی شد که شما؟گفتید درصورتی که خودم میگفتم غیر ممکنه اینطوری بشه. ...

ای جان عزیزم

من فکر نمیکنم راستش سرکار بری عزیزدلم ولی تا آخر سال باردار میشی بچتم صددرصد سالمه عزیزدلم