2733
2739
این همون رعنا نامزد قبلی محسن افشانی نیست؟

نه این چندساله ازدواج کرده اسم شوهرش حسینه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اون همه فالوری که اون داره راحت میتونه تو رفاه زندگی کنه  دیوانه همش میگه بخاطر شما تبلیغ نم ...

همیشه درامدشو میگه از بابای شماها درمیارم 

ولی مردم نمیفهمن این وحشی پناهنده کاناداست خب ماهی ۲۰۰۰تا میدن بهش

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731
من از صدف بیوتی و الهام مادر ماهان و ملورین بهم میخوره ادمای پوچ توخالی بی سواد و پر ادعا

ملورین کیههه؟؟؟؟

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2740
همیشه درامدشو میگه از بابای شماها درمیارم  ولی مردم نمیفهمن این وحشی پناهنده کاناداست خب ماهی ...

اره وتی چقدرم خوراکی و لوازم ارایشی میخره😑

ولی دلم براش میسوزه تنها افتاده یه گوشه با اون وعض زندکی

حس میکنم رفته رفته داره پشیمون میشه از اومدنش ب کانادا فقط توجیه میکنه

امضا در حال ساخت....
ملورین کیههه؟؟؟؟

Mahan_melorin اینه ایدیش

هرروز میگه من زندگیم عالیه پولدارم اخلاقم یکه بچه هام بهترینن شوهرمم خارو ذلیلمه خانواده شوعرمم خرم منن

دوستان میدونید صدف بیوتی و مامان پانیذ هر استوری یا پست چقدر میگیرن؟؟ با همون صبا مرشدی یا گیتا اخو ...

اه مامان پانیز تا دیروز سر گیلاس دعواشون بود الان چه پولدار شد

Mahan_melorin اینه ایدیش هرروز میگه من زندگیم عالیه پولدارم اخلاقم یکه بچه هام بهترینن شوهرمم خارو ...

خاک توسرش،شوهره جیزی نمیگه؟؟؟؟