2733
2739
اونونمیدونم که فوربس فرانسه اش دروغ هست یانه ولی میگن فوربس فرانسه بوده نه جهان 

اره ولی یه پیجی خوب از دروغای این صدفه پرده برداشت که سریع پیجشو زد 

اسمش هم صدف جیبوتی بود

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینستا حذف کردم این عکسشو پیدا کردم تو سرچ موهای خودشه کلیم فیلم داره برو پیجشو ببین فوق العادس این دختر انقد ک معلوماتشو بدون هیچ چشم داشتی میگه اصلا هم اهل تبلیغات نیست 

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
ولی درک نمیکنم چرااینقدر اینارو دست بالا میگیرید اخه؟ 90درصدشون ادم های بی هنر 

من بعضی موقع ها از تیپاشون ایده میگیرم

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
ولی درک نمیکنم چرااینقدر اینارو دست بالا میگیرید اخه؟ 90درصدشون ادم های بی هنر 

من گاهی میگم خدایا یا ما آنرمالیم یا اینا اختلاف چقدر زیاد !!

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740
منم دارمش  اونم فقط تقلید میکنه از بقیه  هرکی گل میخره  اینم فردا میره گل میخره  ...

ببین اعتماد به نفس داره ها ینی موقع هایی ک سرکار میرفت منت عالم و ادم سر فالوور ها میذاشت باز سرکار نرفت منت کارای پیجو سرما میذاشت بگو لعنتی ما نبودیم چطوری الان خونه ملیاردی میخریدی 😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اینستا حذف کردم این عکسشو پیدا کردم تو سرچ موهای خودشه کلیم فیلم داره برو پیجشو ببین فوق العادس این ...

تز موی بلند بدم میاد سخته شونه شاممو خشک شدن

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
متنفرم از این یونیکورن ها😐😐😐😐😐😐😐😐😐

منم علاقه ندارم ایناها عن شو در اوردن مثلا میخان بگن ما کودک درونمون زنده س لعنتیا😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم