2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278223 بازدید | 12994 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباسهای نی نی رو هی چک کنید این و یکی از دوستام بهم گفت چون بعضی چیزها رو ممکن آدم فراموش کنه یا نی نی ها زود رشد کنند به سایزی که روشون زده زیاد توجه نکنید خودتون همه چی رو مرتب چک کنید چند دست لباسهای دخترم همینجور نو موندن چون من یادم رفته بود تنش کنم یا فکر میکردم همونز واسش بزرگه
2731
منم دو جفت دستکش خریدم که اصلاً استفاده نشد. پسر من یک روز دستکش دستش بود اونم ماله بیمارستان بود سر لباسش. من چند جا خوندم که این دستکش های نوزادی نباید استفاده بشند چون در مراحل اولیه خودشناسی نوزاد با نگاه کردن به دستاش و خوردن اونها خودشناسی را شروع می کنه. و این دستکش ها اصلاض خوب نیست.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
اصلاًبه نوشته روی لباسا اعتماد نکنید. من نی نیم دو ماهشه ولی داره سرهمی 6 تا 9 ماه میپوشه.
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
کرم Desitin خیلی خیلی برای سوختگی پای نی نی خوبه. وقتی که بیرون میرید وزمان زیادی پوشک به پای نی نی میمونه یا وقتی از حمام اومده و پاش حساسه خیلی بدرد میخوره.
سلام مامانا
من اسفنج برای حمام نوزاد خریدم البته الان دخترم یکسال و نیمه ولی از وقتی بدنیا اومد از این اسفنج موقع حمام کردن استفاده می کردم خیلی راحت بود هم موتونی بغلت بزاری زیر نوزاد هم کف حمام بخوابونی هم بزگتر که شد داخل وان بزاری که بچه لیز نخوره قیمتش اون موقع 5000 تومان بود من تا یکسالگی دخترم ازش استفاده کردم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
یکی دیگه از چیزهایی که خیلی مورد استفاده برام داشت پد خنک کنندس. که من وقتی باردار بودم از تایلند خریده بودم و هر وقت هرکس می خواست بره می گفتم برام بیاره ولی الان خوشبختانه توی داروخانه ها هست. وقتی شبی نصفه شبی یدفعه بچه تب می کنه مخصوصا بعد از واکسن این پدها یه راه حل فوریه مثل پاشویه میمونه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من شیشه شیر و پستونک مارک Avent گرفتم خیلی راضیم. شبها که می خوابیدم یه دفعه 3 تاشیشه با هم پر آب می کردم می زاشتم بالا سرم هر دفعه که نصفه شب شیر می خواست فقط شیر خشک می ریختم توش راحت . تا نخوام هی بلند شم شیشه بشورم خوابم بپره.
دختر من چون خودشو خیلی چنگ می زد تا 4 ماهگی همیشه دستکش دستش بود. یه جین براش گرفته بودم که همش مورد استفاده واقع شد.
سرنگی که باهاش دارو به بچه میدن هم خیلی برام مفید بود چون خیلی سخت دارو می خورد. تقریبا همه چیزهایی که براش توی سیسمونیم گرفتم خیلی بکار اومد.
دما سنج اگه خواستید بگیرید بهترینش از این گوشی هاست منظورم مدلهایی که توی گوش می ذارن اکثر دکترها هم خودشون از اونها دارن. مال من مقعدی بود اون هم بد نیست.