2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ی اقدامم ۱۴ روز گذشته ولی منفی بوده اون دوتا ی دوسه روز دیگ معلوم میشه 

عزیزم تا یک هفته از موعدت نگذشته کلا بی بی نزن.فکرتم مشغولش نکن.

اعصابت خراب میشه.اقدام کردی اما چه میدونی که چه موقع لقاح شده

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2731
ایشالا ک بشه 

امیدت به خودش باشه و کار درست رو انجام بده عزیزم.اقدام کن اما بهش فکر نکن.چون استرس بهت وارد بشه بارداریت عقب میوفته.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2740
من سه روز مونده بود ب پری ی هاله خیلی خیلی خیلیییی کمرنگ افتاد تا ده روز بعدش هنوزم هاله بود 

ببین من ی تست بود میگفت ادرارو با وایتکس قاطی کن اگر کف کردو اینا ینی چن وقت بعد بیبی چکم مثبت میشه اون نشون میده ک ی هورمونی توی بدنم از بارداری هست من انجام دادم همونی ک توی عکس بود شدش خیلی امید وارم کرد ولی در کل خیلی میخوابم دلیلشم نمیدونم 

امیدت به خودش باشه و کار درست رو انجام بده عزیزم.اقدام کن اما بهش فکر نکن.چون استرس بهت وارد بشه بار ...

نمیشه اخه منتظرش نباشم من هنوز معلوم نیس هست ب خدا همش میگم منو لایق بدونو بهم بده تازه با بچه ام حرف میزنم😄

نمیشه اخه منتظرش نباشم من هنوز معلوم نیس هست ب خدا همش میگم منو لایق بدونو بهم بده تازه با بچه ام حر ...

عزیزم میفهمم چی میگی.اما اینا که گفتم باعث بهتر گذروندن انتظارت میشه.یادت نره استرس برات سمه

ببین من ی تست بود میگفت ادرارو با وایتکس قاطی کن اگر کف کردو اینا ینی چن وقت بعد بیبی چکم مثبت میشه ...

الکیه اینا عزیزم اولین هورمونی ک ترشح میشه اول وارد خون و بعد ادرار میشه ک با بی بی چک قابل تشخیصه عزیزم صبر داشته باش