2733
2739
خیلی میترسم

منم رفتم دختر دایی پسرعمه 

مشاور گفت اگه دوروبریاتون مشکل ژنتیکی دارن ازمایش بدین حتما.

که ما ندادیم.بحاش در دوران حاملگیم غربالگری آزمایش سلفری انجام دادم ومکلی نداشتیم.الانم دخترم شش ماهشه خداروشکر سالم وباهوش.

مشکل ژنتیک در غیرفامیل هم احتمال داره اتفاق بیفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه چطوری میتونین ازدواج فامیلی کنید ! کاش یه روز ممنوع بشه  خیلی مشمئز کننده س

ب نظرم تواین دوره زمونه شناخت فامیل هم سخت شده چه برسه به غریبه. حداقل فامیل رومیدونی چ جوری ان اخلاق ورفتارشون

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
2738

ماهستیم تا الان خداروشکر خوب بوده ان شاءالله ک سالمه،مامشاوره ژنتیک رفتیم گفتن هزینه اینکه بخاین کل ژنا بررسی بشه خیلی خیلی زیاده بعدم همه چیز مشخص نمیشه ممکنه یهو بروز کنه تو ژنتیک،،اگ قصد بارداری دارین حتما ی مشاور ژنتیک برین اگه مشکل ژنتیکی تواطرافیان نیس ریسکتون خ کمتره امیدت بخدا باشه گلم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚