2737
2739

بچه هااااااااااا  موهایی که از ریشه دربیاد باز جاش مو میاد کی ریزش داشته الان خیلی خوب شده  افسرده شدممممممممممممممممممممم

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازمایش دادم فردا میخام برم نشون بدم نوشته هموگلوبین 14    

منم کم خونی داشتم...ریزش سکه ای داشتم..😔کپسول یونی زینک دکتر برم نوشت خوب شدم خداروشکر

پدران و مادران آسمانی....❤.....تاپیک م بخونید
چرا چند وقته؟ دکتر رفتی؟ اعصابت آرومه؟

اره رفتم چن روزه ازمایش دادم تازه  خیلی میترسم درنیاد وقتی از ریشه درمیان  نه اعصابم اروم نیس همش استرس دارم  

2738
منم کم خونی داشتم...ریزش سکه ای داشتم..😔کپسول یونی زینک دکتر برم نوشت خوب شدم خداروشکر

ینی الان هموگلوبین 14 کم خونی میشه؟ وای خداروشکر ایشالا منم خوب شممممممممممم چن وقت شد برگشتن موهات  

اره رفتم چن روزه ازمایش دادم تازه   خیلی میترسم درنیاد وقتی از ریشه درمیان   نه اعصابم ا ...

دکتر دارو میده و درست میشه اصلا نگرانی نداره

ولی باید اروم باشی استرس سمه 

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
ینی الان هموگلوبین 14 کم خونی میشه؟ وای خداروشکر ایشالا منم خوب شممممممممممم چن وقت شد برگشتن موهات ...

از آزمایش که سر در نمیارم خواهر....ولی اگه دکترت گفت کم خونی داری حتما یونی زینک بخر و بخور....بسته ای بیست وپنج تومنه

پدران و مادران آسمانی....❤.....تاپیک م بخونید
از آزمایش که سر در نمیارم خواهر....ولی اگه دکترت گفت کم خونی داری حتما یونی زینک بخر و بخور....بسته ...

وای باش میخرم ایشالا درست شه