2737
2734
خوشبحالت

قربونت 😘

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی میتونه واسه رشته دبیرستان راهنماییم کنه

چیزایی رو ک خودم تجربه کردم میگم.اول اینکه قصد داری مدرک بگیری واسه اینکه بری سرکار و شاغل بشی یا ن.اگ میخای شاغل بشی و درستم خوبه برو تجربی چون هم پزشکی و رشته های پیراپزشکی داره و در کل تنوع رشته و شغل فراوونه.اگرم درست زیاد خوب نیس ولی بازم میخای شاغل بشی برو انسانی چون درساش اسونتره و احتمال قبولیت بیشتر.اگ خانوادت با کار کردنخانم مخالفن و دوس نداری پس برو رشته هایی فنی حرفه ای و کاردانش مثل خیاطی مدیریت خانواده و اینجور چیزا چون بتونی باهمون مدرک دیپلمت تو خونه یکار بلد باشی ک انجام بدی.و ازهمه اینا مهمتر علاقس ببین خودت ب چی بیشتر علاقه داری چیزیو انتخاب کن ک دوس داری اونوق هیچوق خسته نمیشی ادم وقتی کاریو انجام بده ک دوسش داره هیچوق پیر نمیشه

مختارنامه تماشا میکنم  

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2731
ای خواهرجان این شوهرم منو یکسره ازخونه بیرون میکننه خونواده ام پشتم نیس میگن خونه بابا نیا اونا سنشو ...

عزیزم.خیلی ناراحت شدم بخدا😔چرا آخه بیرونت میکنه

چیزایی رو ک خودم تجربه کردم میگم.اول اینکه قصد داری مدرک بگیری واسه اینکه بری سرکار و شاغل بشی یا ن. ...

ممنون هم درسم خوبه هم میخوام برم سر کار خانوادم هم مخالفتی ندارن ولی علاقم نمیدونم چیه

ممنون هم درسم خوبه هم میخوام برم سر کار خانوادم هم مخالفتی ندارن ولی علاقم نمیدونم چیه

مثلا  وقتی یکیو میبینی ک پزشک پرستار و اینجور شغلا رو داره با خودت میگی ای کاش منم اینجوری بودم یا وقتی یه وکیل.معلم.حسابدار.و...بقیه شغلا رو میبینی ببین دوس داری جای کدوم نفر باشی اینجوری شغل مورد علاقتو پیدا میکنی و ب واسطه اون رشته مناسبت روانتخاب کن

2740