2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش اسمتو میگفتی  کاش میدیمت چه شکلی  ااااه  حالم رو بهم میزنی  من از تهران ...

خب چیکار به اسم و شکلم داری؟

مجازی دیگه همینه😊

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2731
نخیر من اینجا با یکی دوست شدم واقعی 

خب خداروشکر

خوشحالم که یه دوست واقعی داری

پس دیگه نگو تنهام🙄

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2740
اینجا به کسی اعتبار نیست  شاید اصغر ۴۰ ساله از کرمان باشی

گفتی اصغر یادم افتاد یه روز یه کاربر که اسم کاربری اش انگلیسی بود من توجه نکردم اینقدر درد و دل کردم از مشکلات بچه دار نشدن و ناباروری ام گفت اون همش می پرسید منم همش با عزیزم جواب میدادم آخرش رفتم تاپیک های قبلش رو ببینم دیدم تو مشخصات زده مرد اسمش به انگلیسی اصغر بود😓

اینقدر حالم بد شد خیلی خجالت کشیدم😭

گفتی اصغر یادم افتاد یه روز یه کاربر که اسم کاربری اش انگلیسی بود من توجه نکردم اینقدر درد و دل کردم ...

حالا بزار من اینو بگم

یه بار یه کاربری میگفت من واسه سرگرمی با یه پسری دوست شدم با هم رفتیم بیرون پاشنه کفشم شکست بعد من یه کفش خریدم همون موقع ۸ تومن 

بعد یه مدت بهش زنگ زدم گفتم ببین تو اصلا در سطح من نیستی و فلان 

گفت برو بابااااا

من لااقل کفش ۸ تومنی نمی پوشم 😆

حالا بزار من اینو بگم یه بار یه کاربری میگفت من واسه سرگرمی با یه پسری دوست شدم با هم رفتیم بیرون پ ...

بیچاره دلم سوخت براش 😂😂😂😂

دیدی حالت خوب شد😉

این خاصیت منه میتونم با آهنگ شادم گریه کنم

این خاصیت نیست وقتی دلت گرفته باشه در هر حالت و وضعیتی گریه ات میگیره

ولی من که بهت گفته بودم گریه نکن نگفتم خودتو مریض میکنی

من بهت نگفتم به آرزوت میرسی یکم صبر کن

به حرفم گوش. بده

خسته شدم از تتهایی

الان همه تنهاییم

ماهم که ازدواج کردیم شوهرامون یا سرکار هستش یا وقتی خونه ست درحال استراحت و خواب

2706