2733
2734
من ببم می خرم راضیم  من دیگه باید دخترم و از پوشک بگیرم

من به شوهرم میگم بچه بزرگ شده من روزی دو ،‌۳‌بار پوشکش میکنم اونم تا کارشو کنه سریع درش میارم، ببم بخر پولمون هدر نره 

قبول نمیکنه اعصابمو ریخته به هم 

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
وای پسر من به هر نوع پوشکی حساسیت داره بجز مولفیکس چند روز پیش سایر ۳ خریدم ۵۹ هزار😩😩

یعنی همین تعداک کما این قیمت بود

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیگم‌دروغ‌میگی ک میگم اگه تو تلگرام یا تو گوگل جایی دیدی ک این قیمت زده باور نکن تو مغازه این قی ...

عزیزم پستت  رو دوباره بخون

من خودم مولیفیکس می خریدم دیدم امروز خیلی گرون ببم خریدم

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
2731
۴۰ تایی سایز ۴ این قیمته منم خریدم

اون که زیاد نیست.....مای بیبی سایزپنج ده تایی الان چه قیمته............یه کاری میکنید همین الان پاشم برم سوپری

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160
اون که زیاد نیست.....مای بیبی سایزپنج ده تایی الان چه قیمته............یه کاری میکنید همین الان پاشم ...

یه خانمی می گفت با شماره اقوام تخفیف کوروش می گیره ۳۰ هزار تومن می ره پوشک می خره 

2740
اون سری دوتا بسته بزرگ سایز ۴ شوهرم گرفت هنوز استفاده نکردم براش سایز ۳ میزنم برای پسرم

نگه دار دو سه ماه دیگه لازمت می شه

اون که زیاد نیست.....مای بیبی سایزپنج ده تایی الان چه قیمته............یه کاری میکنید همین الان پاشم ...

۴۰ تایی ۹۹ زیاد نیست؟ والا ۵۴ بود شد ۷۵ حالا شده ۹۹ همه تغییرات قیمت هم تو همین چندماه بوده

تلاش کنین موفق میشین  
اره میخوام ی ۲/۳ بسته هم بگیرم نگهدارم والا شب بخوابی صبح قیمتا سر به فلک کشیده😕😕

من دخترم تازه به دنیا اومده بود رفتم ۲۰ بسته بزرگ مولیفیکس خریدم گذاشتم کنار 

قشنگ تا چند ماه راحت بودم

خیلی واجب بوده مگ اون مارک بخری بری صف وایسی خندم میگیره واقعا 

خندت نگیره چون سرت نبومده

بحث سر این مارک و اون مارک نبود

بحث سر این بود که کلا پوشک نبود نفری یه دونه با منت میدادن

باید کنارش ۵۰ تومن خرید دیگه میکردی تا بدخ بهت

2706