2733
2739

باور کنید این جوکها که میسازند فقط یک ایرانی ....الکیه

امروز تو پیج ترامپ بودم ۱۰ تا بیشتر پیج س ...کامنت گداشته بودند فالو کنید واین حرفها

میرفتم تو پیج زنهای خارجی لخت وعکسهای اونجوری خودشون گذاشته بودند😶😶

همش فکر میکردم اینجور افراد تو کشور ما هستند و پیج میزنند و.....اونم به خاطر محدودیتی که داریم 

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

خسته نباشی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرانیام از اونا یاد گرفتن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
2738
ولی دوسال پیش یه چیزی بود اسمش یادم نیس امار گذاشته بودن که ایران اولین کشوری بود که رتبه اول رو در ...

دیگه اینه نمیدونم ولی خوب برای امریکایی ها باید عادی شده باشه آخه تبلیع پیج س ... اونم زیر پست رییس جمهور😂😂خودم شاخ در اوردم از ۱۰ تا ۳ و۴ تاش پیج این مدلی بود

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

عزیزم همیشه واسه ماها مرغ همسایه غازه اگه یه دختر ایرانی سن کم ازدواج کنه بچه داربشه میشه کودک همسری اما یه دختر اروپایی همچین کاری کنه میشه آزادی وحق انتخاب کلا از این جوکایی میسازن فقط یه ایران فلان وبیساره متنفرم نباید اینقد خود تخریبگر باشیم