2733
2734
عنوان

چخبر حج خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 67 پست

منم ناهار آبگوشت پختم بعد از ناهار افتادم به جون خونه ظرف شستم جارو کشیدم لباس شستم سرویس بهداشتیا رو شستم شوهرم که اومد واسش غذا گذاشتم گفتم من خیلی خستمه مواظب بچه ها باش من برم بخوابم تازه بیدار شدم هنوز توی رختخوابم. ممنونم از سوالتون یادم انداختی با بهانه های کوچیک هم میشه زندگی کرد زندگی هر روز در جریانه خورشید هر روز طلوع میکنه و غروب میکنه این ماییم که گاه پرانرژی و شادیم و گاه خسته با جواب تک تکتون من قشنگ تجسمتون کردم و امیدوار شدم که من تنها نیستم.الانم فکر کنم یه چایی پای تلویزیون میچسبه.به هوای چایی پا میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂😂یاده شوهرم افتادم که بهم میگه مگه نگفتم تو فکر نکن عزیزم

😂 😂 😂 شوهرت شوهر منه یا شوهر من شوهر تو؟ 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
زیاد خوش نیستم دلم یخچال میخاد پول ندارم 😭خونه هام هم بهم ریختس یکم شب میخام بیارم بخاری بزارم تمیز ...

هوا هنو سوز گرماشو داره بخاری میخای چیکا ول کن بابا بگیر بخاب

چ خونواده خوشبختی واقا😐

چرا پوکر😐؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740
واسه خودم بود دلمون خاس بابا

ای جان😄😄😄امیدوارم هرچه زودتر تجربش کنی عشق جان🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰خدایی از ته دل برات از خدا خواستم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
هوا هنو سوز گرماشو داره بخاری میخای چیکا ول کن بابا بگیر بخاب

نمیخام روشن کنم هنو گفتم بیارم بزارم دیگه راحت باشم اخه باید جای مبلا عوض شه یکم دیگه کثیف کاریاش و تموم کنم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
ای جان😄😄😄امیدوارم هرچه زودتر تجربش کنی عشق جان🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰خدایی از ته دل برات از خدا خواستم ...

قربونت برم من مرسی ازت انشالله شمام بهترین لحظات رو کنار عزیزانت داشته باشی گل.

نه همسرم هول کرده بوده میگفت افسر و بقیه تازه بهش دلداری میدادن. همسر پیرزنه هم اونطرف خیابون بوده م ...

اشکال نداره

ان شاالله خیره

بگو جایی که پسرای طرف هستن نره اصلا یهو لفظی درگیر نشن

مثلا پدرشوهرت اینا برن بیمارستان و اینا.  خودش نره زیاد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
😂 😂 😂 شوهرت شوهر منه یا شوهر من شوهر تو؟ 

🤣🤣🤣🤣🤣 مشخصات ظاهری بده ببینم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
قربونت برم من مرسی ازت انشالله شمام بهترین لحظات رو کنار عزیزانت داشته باشی گل.

فدااااات مهربون🥰🥰🥰