2737
2734

شما در طول روز چند ساعت رو برای هم میذاشتید

چقدر میرفتید پیش هم و رفتارهاتون باهم چجوری بود 

راجع به چیا حرف میزدید ..منظورم آینده و برنامهاست و چقدر علاقه رو بروز میدادید

بیشتر کارای ظرف مقابلو بگید مرسی😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما باهم دوس بودیم

والا در روز حداقل 4_5ساعت وقت میذاشت جز تماس تصویری و صوتی و و و

چون شهرستانمون از هم دور بود دوهفته الی یماه همو میدیدیم

به هم احترام میذاشتیم، تفاوتارو مسخره نمیکردیم، نقصامونو قبول میکردیم و کمرنگشون میکردیم، الانم چن ماهه ازدواج کردیم

راهمون دور بود

سالی دو سه بار همو میدیدیم😊

زمان ما واتساپ و تماس تصویری و اینچیزا نبود هفته ای یبار بهش زنگ میزدم میگفتم هروقت خودم گفتم زنگ بزن😂

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738
طرف مقابل که از همون اول کار گفت قصدم ازدواج و بعد با پدرم حرف زد و 6 سال دوستی ادامه داش و نهایت از ...

به سلامتی

میشه از رفتاراش توی ایام دوستیتون بگی 

چقدر علاقه نشون میداد چقدر درمورد اینده حرف میزد 

ماکه هیچ یه ماهم دوستیمون کشید سریع اومد خواستگاری هفته ای دوبار همو میدیدیم چت کردنم روزی شاید دوساعت چون اون میرفت سره کار شب میومده صحبتامونم بیشتر خنده و شوخی بود ولی راجب کارو اینده و درسایه منو اعتقاداتمون حرف میزدیم  اصلا تا وقتی قطعی نشد اجازه ندادم جنسی حرف بزنه

عزیزم😍 راجع به مسائل مهم اینده و توقعاتش اینا حرف میزنه؟ مثلا چیا میگه

خب با بابام مشکل داره یکم میگه خودت باید پا درمیونی کنی بینمون بعد از اینکه کی جدی کنیم رابطرو میگه از اینکه حجابمو باید بیشتر بگیرم خونه بگیره برام اینا میگه

تقریبا هر روز پیش هم بودیم چون هم دانشگاهی بودیم 

قصد ازدواج رو چند ماه بعد از دوستی گفت ک نیتم ازدواجه ولی الان شرایطتشو ندارم باید صبر کنی 

دیگه با هم دوست بودیم تا شرایط اوکی شد 

الان هم نامزد هستیم ولی الان دیگه نمیتونیم زیاد چت کنیم چون یا سرکاره یا به هرحال مشغوله 

ما باهم دوس بودیم والا در روز حداقل 4_5ساعت وقت میذاشت جز تماس تصویری و صوتی و و و چون شهرستانمون ...

خوشبخت باشید

میشه از رفتاراش بگی..مثلا درمورد اینده چیزی میگفت؟ 

سوالی میپرسید سطح توقعتون از زندگی چیه مثلا یا مثلا چقدر ابراز علاقه میکرد

2706