2733
2734
چندمه؟؟؟؟ به نظرم کمکش کن شاید تو مقاطع بالاتر راه بیوفته

ششم

تا کلاس چهارم خوب بود درس میخوند از اون به بعد دیگه هیچی حتی قبل کرونا مدرسه هم نمیرف الان که کرونا اومده میگیم مجازی بخون نمیخونه خودمم انقد کمکش میکنم بخدا خودم کلاس ششم بودم همه چیمو خودم انجام میدادم یه جورایی احساس مسئولیت داشتم ولی این انگار ن انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ششم

خیلی سخته 

منم با دختر اولم همین مشکل رو داشتم پوستی ازم کند تا دیپلم گرفت 

الان هم خیر سرش کنکور امتحان داده از اخر اول شده🤣🤣🤣😵🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
خوب كاراشو انجام نميده معلمش هيچي نميگه؟!

مجازیه که گلم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2740

یه وقت کاراش رو شما انجام ندی! مخصوصا تو این کلاس های مجازی 

مادر ها برای این که بچه هاشون تکالیف و انجام نمیدن و هم این که خودشون کم تر حرص بخورن معلم چیزی به بچه ها نگه که اونم تو این دور و زمونه پیش نمیاد جای بچه ها کارهارو انجام میدن 

اینجوری روز به روز تنبل تر میشن 

بذارید اگر بلد نیست یا نمیخواد انجام بده خودش مجبور بشه به معلم توضیح بده و به خاطر این که این اتفاق براش نیوفته کم کم خودش تلاشش رو بیشتر میکنه 

جای اون حرص نخورید و درس نخونید و تکلیف انجام ندید 

زیاد هم واکنش نشون ندید 

فقط زمانی که خودش تن داد به انجام دادن و تلاش کردن کمکش کنید 

خوب كاراشو انجام نميده معلمش هيچي نميگه؟!

چی بگه 

الان دو روزه خودم کمکش کردم تکلیفاشو انجام دادیم فرستادیم معلم هم تشویق کرد

امروز لج کرده یه صفحه ریاضی نوشت بعد گف دیگ نمینویسم

براش پولی که میخوایم بویم کتاب و درس و مدرسه رو بزاریم تو بانک، بفرستیمش دنبال یه هنر که یاد بگیره، بعد با پولی که جمع کردیم براش وقتی بزرگ تر شد، کسب و کار راه بندازیم. به همین راحتی عزیزم🌹

من خودم عاشق درس خوندنم و برام دانشگاه و مدرک خیلی مهمه اما اگه بچه دار بشم و بخواد تا پنجم ابتدایی بیشتر نخونه اصلا اجبارش نمیکنم که درس بخونه

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

نمیگم درس نخوندن خوبه ! 

اما درس همه چیز نیست 

اگر پسرِ بفرستینش یه مهارت رو یاد بگیره 

که اگر بعدا خواست کاملا ترک تحصیل کن در اینده از مهارتش بتونه امرار معاش کنه 

و برای شما ناراحتی و حرص خوردن فایده نداره اعصاب خودتو ضعیف میکنی همین 

2706