2733
2739
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9068 بازدید | 229 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله از این به بعد خوشبخت و موفق باشی بعد هر سختی آسونی هست، یه قسمتایی از زندگیت شبیه منه درکت میکنم، خدا برا هیچکی نیاره...

دختر شوهرتم بهش محبت کن هم خودش سمتت کشیده میشه همم شوهرت ببینه انقد دوسش  داری علاقش بهت بیشتر میشه 

عزیزم شما دوتا ازدواج داشتی بعد زن این آقا شدی من مجرد بود تک دختر زن یه اقا شدم ک 16سال ازم بزرگتره پسرش پیش خود مه 4ساله ازدواج کردم 

پس خودتو سرزنش نکن ک چرا من با این سن زن یه اقا شدم ک دختر داره 

ب من فکر کن ک مجرد بودم تک دختر سن م کم بود 24ساله بودم ...شما ک دوتا ازدواج ناموافق داشتی باید خیلی با دختر شوهرت خوب باشی ..من ک اصلا تجربه زندگی نداشتم خیلی خوب مدیریت میکنم همه چی رو

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
2731

داستان زندگیتو ک خوندم واقعا خیلی ناراحت شدم...

حتی تصور اینکه توهمچین شرایطی قرار بگیرم خیلی سخته واسم...امیدوارم خدابهت صبر بده و هرچی از خدا بخای بهت بده و تااخر عمرت انقد شاد و خوشحال باشی ک اون ۵یا ۶ سالی ک بهت سخت گذشته برای همیشه از ذهنت پاک شه

از ته قلبم ارزوی خوشبختی دارم برات🤲🌷💖

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
اصلا مطمعنم چند جلسه میرفتم مشاوره همه چی خوب میشد اون بیچاره خیلی تلاش کرد . الانم هنوز زن نگرفته م ...

در این ک تو سختی کشیدی حرفی نیست ولی چقدر دلم برا شوهر دومت سوخت

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

خیلی خوبه که جرات داشتی و طلاق گرفتی شاید اگه ما هم جای تو بودیم اینکارو می کردیم اون دختر ۷ سالشه واسش مادری کن تو خودت بچه طلاق بودی باید درکش کنی بهش حسادت نکن گناه داره مثل بچه خودت بزرگش کن برات بهترین ها رو آرزو میکنم.

خوندم سرنوشتتو عزیزم واقعن برا ی دختر ۱۴ساله خیلی سخته

مادرتونم نمیدونم چ فکری کرده شمارو اون سن نامزد کرده ولی در هرصورت 

دیگ فراموش کن گذشته رو

هر چی بوده تموم شده

بفکر زندگیت باش

از الان ب بعدش و بساز

خوشگل خانم دیدی آخرش همونی ک میخاسی شد درسته ک خیلی زجر کشیدی ولی آخرش قشنگ شده برات

پس مواظب خودتو زندگیتو بچه ات باش

همینه ک میگن خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری 

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..
2740
عزیزم شما دوتا ازدواج داشتی بعد زن این آقا شدی من مجرد بود تک دختر زن یه اقا شدم ک 16سال ازم بزرگتره ...

میشه بگی چرا تن له همچین ازدواجی دادی؟

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟

عزیزم سرنوشتت پراز سختی بوده ولی روپای خودت باش همه چیو گردن بقیه ننداز خودت زندگیتو مدیریت کن.

مهم حال الانته دیگه به گذشته فکر نکن.

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
میشه بگی چرا تن له همچین ازدواجی دادی؟

خب آلان خوشبختم ..شاید با یه پسر مجرد ازدواج کرده بودم خوشبختی الانم نداشتم..پسر شوهرم خیلی دوسم داره احتراممو داره عین بچه خودمه..شوهرم یه پارچه اقاس.مومن نماز خون روزه بگیر..خوش اخلاق احترام ب خودم خانواده م میزاره درکل میپرستتم..خیلی احساس خوشبختی کنارش دارم تا بغضی ها میبینم ک با یه پسر مجرد ازدواج کردن چقدر مشکل تو زندگیشون دارن..شوهرم عاشق خانوادهش هست ک بزرگترین سرمایه منه اینکه هوای دلمو داره اینکه کنارش احساس غرور میکنم ..

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
عزیزم الان که داستان زندگیتو گفتی باید مثل این باشه که ذهنت ریختی بیرون و دیگه اصلا به گذشته بر نگرد ...

مرسی بابت راهنماییت عززیزم 💗❤

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
خب آلان خوشبختم ..شاید با یه پسر مجرد ازدواج کرده بودم خوشبختی الانم نداشتم..پسر شوهرم خیلی دوسم دار ...

خدارو هزززززززززززاران بار شکر که میگی خوشبختی انشااله همیشه دلت خوش باشه

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
ان شاالله خوشبخت شی خیلی زود شروع کردن خانوادت ک شوهرت بدن خیل زود بوده برات واسه همین هی کم اوردی ه ...

بخدا خیلی روزای سختی بود . بخصوص وقتی با فضای مجازی آشنا شدم دیدم هم سن و سالای من مشغله فکریاشون چقدر خنده داره در برابر مشکلات من! 

مرسی بابت ارزوی قشنگت . الان تصمیم گرفتم بچه بیارم خانواده شوهرم خیلی باهم صمیمی ان خیلی همو دوس دارن برعکس خانواده من !

احساس کمبود میکنم میخوام منم یه انگیزه واسه ادامه داشته باشم توروخدا دعا کنید بخاطر سقطم مشکلی واسم پیش نیومده باشه!

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
2706