2737
2739
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه بزاریم لذت ببریم

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 110 پست
😁

یادم اومد😁😁همون که تو خارج زندگی میکنه و ب فیکوسش شیر میده 😂در چ حالن گلایی ک تازه خریدی ؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم دیروز همسرم گرف😑😑

چ خوشگله برعکس آویزون کن مرتب خشک شه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
یادم اومد😁😁همون که تو خارج زندگی میکنه و ب فیکوسش شیر میده 😂در چ حالن گلایی ک تازه خریدی ؟

آلوئه ورام رو گربم دو بار با گلدون انداخته زمین 

هنوز سرحال و سبزه ولی برگاش غش کردن

دیگه مث این عکس جمع و جور نیستن😓

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

ای جانم چ گلای خوشگلی😊من گیاه گلدار ندارم متاسفانه

عزیزم اون گلدون کنار پنجره من داشتم رفتم مسافرت برگشتم خراب شده بود شما چند روزه بهش اب میدین

کدومش عزیزم؟

به همشون وقتی خاکشون خشکه آب میدم من 

Instagram📷me_in_netherlands 
خوشگلای من

عاشق پتوسم😊😊😊خیلی خوشگلو مرتبن

2706