2733
2734
عنوان

به دادم برسید بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 102 پست
نمیدونه رمز گوشیشو بلدم شوهرم  شب ک خوابید برم سر گوشیش شماره اون دختر خالشو بردارم یعنی؟

ار ه بردار برو من بودم همین کارو میکردم یه بار دختر عمم خیلی نگاه شوهرم می‌کرد و لبخند میزد همون جا ابروشو بردم چیزی که مال منه مال منه. از حقت دفاع کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این زنای هرزه خیلی خووب بلدن چکار کنن به حوزه درس خوندنم ربطی نداره به پدر شوهرت بگو مادرش که نمیکه ...

مادر شوهرم همه کاره اس 

پدر شوهرم بخاطر زنش لاله

خاله شوهرمم ک خوشش میاد 

اون دفعه میگفت عاشق هم شدن و باید اون زنشو طلاق بده

قبل از کرونا مغازه ی لباس بچه داشتم ولی بخاطر کرونا جمع کردم .حالا فروش اینترنتی دارم از بدو تولد تا ۱۵سال
حساب شوهرتم جدا برس  کور بود ندید برادرش زندگیشو از دست داد؟ اینم میخواد اینجوری شه؟ دور از جو ...

چی بگم بهش؟

چیکار کنم ؟الان دسته چک رو قایم کردم هر روز زنگش میزنه هی شوهرم میگه پیداش کن

قبل از کرونا مغازه ی لباس بچه داشتم ولی بخاطر کرونا جمع کردم .حالا فروش اینترنتی دارم از بدو تولد تا ۱۵سال
2728
ار ه بردار برو من بودم همین کارو میکردم یه بار دختر عمم خیلی نگاه شوهرم می‌کرد و لبخند میزد همون جا ...

زنگ بزنم چی بگم؟

من لال میشم انگار تا کسی اذیتم میکنه

مادر شوهرم همه کاره اس  پدر شوهرم بخاطر زنش لاله خاله شوهرمم ک خوشش میاد  اون دفعه میگف ...

واییی خدا لعنتشون کنه چرا بعضی ها اینجورین‌خیلی ببخشین مرد زندار غلط کرد عاشق شد

تغصیر دختر خاله نیستاااا اونکه حسابش جداس هرزه ست شوهرای شما نباید اینقدر سست باشن

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
زنگ بزنم چی بگم؟ من لال میشم انگار تا کسی اذیتم میکنه

فعلا که چیزی ندیدی ازشون حرفی هم بزنی میگن ماکه چیزی نگفتیم.چند وقت شبا گوشی شوهرتو چک کن ببین اس هاشون چیا گفتن بهم اصلا هم به روی خودت نیار

واییی خدا لعنتشون کنه چرا بعضی ها اینجورین‌خیلی ببخشین مرد زندار غلط کرد عاشق شد تغصیر دختر خاله نی ...

بخدا دیگه دارم روانی میشم 

منه احمق حتی ب صورت مرد ها نگاه نمیکنم اونوقت....

خدا نابود کنه زن هایی ک خونه خراب کنن و ب همجنس خودشون رحم نمیکنن

2740
فعلا که چیزی ندیدی ازشون حرفی هم بزنی میگن ماکه چیزی نگفتیم.چند وقت شبا گوشی شوهرتو چک کن ببین اس ها ...

حتما عکس میگیرم از  پیام هاش

تورو خدا دعا کنین برام

کاش رمزشو عوض نکرده باشه وگرنه هیچکاری نمیتونم بکنم 

اره حتما بردار از روی اس ام اس ها با گوشی خودت عکس بگیر برو باهش دعوا ب مادر شوهرت برادر های زنه نشو ...

اتفاقا سه تا داداش داره از اون لاتا 

باید همین کارو کنم

اسی اگه واقعازندگیتودوس داری نزاراگه بچه هاتودوس داری نزار

نزارم چی 

تورو خدا واضح بگید من ۲۲سالمه هیچی بلد نیسم 

بگید چیکار کنم 

حتما عکس میگیرم از  پیام هاش تورو خدا دعا کنین برام کاش رمزشو عوض نکرده باشه وگرنه هیچکاری نم ...

حساسش نکن که رمزشو عوض کنه عادی باش.

اتفاقا سه تا داداش داره از اون لاتا  باید همین کارو کنم

اگه اس عشقولانه وحرف دیگه زده . تلگرام و واتساپش رو هم چک کن . وگرنه تو محکوم میشی که میخوای حرف در بیاری واسه دختر خوب خانواده

[QUOTE=156265063]نزارم چی  تورو خدا واضح بگید من ۲۲سالمه هیچی بلد نیسم  بگید چیکار  کرونا وهزار جور مریضی کم بود که باید از دست هرزه های خیابونی همش استرس داشته باشیم که الان شوهرم کجاست باکیه

2706