2737
2739
عنوان

دیشب مامان همکارم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 86 پست
فقط یه چیزی بهت بگم. اکثر مردها تا زن شاغل می بینن براش شغل و درآمد سریع میرن خواستگاری. تا هم هزینه ...

من انقدددددوس دارم کارکنم.شوهرم میگه هروقت من چلاق شدم موندم گوشه خونه اونوقت بروکارکن البته اونموقع هم نمیزارم بری میشینم روویلچرمیرم کارمیکنم😒

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگرچه مادرت درست گفته... ولی فکر نکنم آدم اینطوری با کسی رفتار کنه طرف بگه ببخشید حق با شماست. اینجور مواقع چهار تا فوش +۱۸ هم میدن تلفن رو قطع میکنن میگن چه زیاده دختر یا پسر.

عیب ایراد دراوردن هم یه اندازه ای داره زنعموی منم خیلی ایراد دراورد از خواستگارا دخترعموم فکر کنم 40 ...

شما باید مشاوره میشدین

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

اصلا نذار بیان کسی که حتی برای خوشمزگی بهت متلک میندازه بعد از ازدواجم جلو جمع همین کارو میکنه

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
2738
ولی من شنیدم عشق های بزرگ اولش با تنفر شروع شدن و اولش تنفر بوده بعد عاشق هم شدن    

واقعاً تنفر نیست 

اون پسر شاید موقعیت خوبی داشته باشه خونه و ماشین داشته باشه یا درآینده پزشک بشه ولی شعور و شخصیت نداره آداب معاشرت با یه خانمو بلد نیست 

ایشون هم دانشکده ایه منه ولی ترمای بالاتره 

آدم واقعاً مزخرفیه اصلاً بی ادبه 

تاپیکم هست برو بخون متوجه میشی

اگرچه مادرت درست گفته... ولی فکر نکنم آدم اینطوری با کسی رفتار کنه طرف بگه ببخشید حق با شماست. اینجو ...

لحن گفتار و نوشتار باهم یکی نیست😂 مامانم ملایم گفت نه با لحن دعوا😂

واقعاً تنفر نیست  اون پسر شاید موقعیت خوبی داشته باشه خونه و ماشین داشته باشه یا درآینده پزشک ...

شاید میخاسته شمارو بسنجه ببینه جنبه تون چطوریه و یا چطور برخورد میکنید ؟

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
2706