2733
2739
عنوان

مگه عروس بجا خونبس میبرن خونشون ک اذیتش میکنن😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 86 پست
میگم زیاد نشستم دلدرد گرفتم اصلا ب رو خودش نمیاره.براش مهم نیس اصلا.چند بار رفتم خونشون غذا درست کرد ...

بی خیال باش از کی توقع داری

من زاییدم کسی پیشم نبود نیومد کمک بماند کلی هم تیکه بارم کرد

روز 6 هم با شکم پاره شوهرم اجبار کرد دعوتشون کنم

میری خونشون کار 

بعد از دو دقیقه آخ و اوخ کن

هی بگو دکتر گفته کار سنگین نکن و...

سیاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت فقط چاره سازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک صمیمیت ممنوع رو حتما بخونید 

تو يك خانواده كم جمعيت بودم كه خواهر و برادر نداشتم براي همين اول كه ازدواج كردم فكر كردم اينها ادم هستند. همه چيزم رو به خواهر شوهرهام ميگفتم ولي اونها هميشه شمونده بودند و ميخنديدند. به مرور فهميدم چقدر مؤذي هستند و من چقدر ساده بودم. خيلي بهم بي احترامي كردند و من هيچوقت از تري اينكه شوهرم چيزي بهم بگه باهاشون بد حرف نزدم ولي تو دلم مونده و به كارهاشون هر روز و هر لحظه فكر ميكنم

2731

عزیزم شما باید با روانشناسی مردتو سمت خودت بکشونی با مشاور های انلاین مشورت کن 

کلیدمرد دکترحبشی گوش کن 

از خدا کمک بخواه اوضاع روال میشه ان شاالله 

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
2740
بی خیال باش از کی توقع داری من زاییدم کسی پیشم نبود نیومد کمک بماند کلی هم تیکه بارم کرد روز 6 هم ...

اصلا چرا بره خونشون 

بگه دکتر استراحت مطلق داده دیگه تو خونه ام زیاد کار نکنه جاییم نره

اسی اصلابلدنیستی تاپیک بزنی😬😬😬😬

😒😒😒ببخشید دیگه...

مادرشوهرم اذیتم میکنه خودم حاملم ازم کار میکشه.برادرشوهرم ک بشه پسرش بهم زبون درازی میکنه ب روی خودش نمیاره

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
میگم زیاد نشستم دلدرد گرفتم اصلا ب رو خودش نمیاره.براش مهم نیس اصلا.چند بار رفتم خونشون غذا درست کرد ...

وای اسی غصه نخور ...سر بارداریم همه از ترشیهای مادر شوورم تعریف میکردن خیلی دلم میخاست حتی بهشم گفتم حالا خانوم بعد زایمان من با ترشی اومده میگه بخو...نوش دارو بعد مزگ سهراب

😒😒😒ببخشید دیگه... مادرشوهرم اذیتم میکنه خودم حاملم ازم کار میکشه.برادرشوهرم ک بشه پسرش بهم زبون ...

اشکال نداره عزیزم😚فقط تنهاراه حل توشوهرته اونوبدست بیارتمومه....اگه میتونی تغییرش بده کم کم اگه نشدخودتوجوری کن که اون میخواد

الهی یهویی ی خبرخوب بشنوید....ای کیف میده🤲🤲🤲🤲
اصلا چرا بره خونشون  بگه دکتر استراحت مطلق داده دیگه تو خونه ام زیاد کار نکنه جاییم نره

شوهر ایشون احتمالا مثل شوهر منه 

اگه رفتارم با خانواده همسرم بد باشه اونم با من بد میشه

پس چاره ای نیست سیاست کنی 

بی خیال باش از کی توقع داری من زاییدم کسی پیشم نبود نیومد کمک بماند کلی هم تیکه بارم کرد روز 6 هم ...

چقد سیاست؟؟بخدا میبینی ساعت ۷ و نیم عصر رفتم حیاط ب دروغ میگه اومدم خواب بودی شام بیاید اینجا.منم میگم ممنون شام درست کردم.من میام خونه ب شوهرم میگه زنت نیومد شام😡😡😡

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
شوهر ایشون احتمالا مثل شوهر منه  اگه رفتارم با خانواده همسرم بد باشه اونم با من بد میشه پس چا ...

دقیقا....

میبینی میگم بریم خونه بابام هی بهونه میاره برام