2733
2734
عنوان

کسی هس مثل من متنفرباشع از رابطه جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3003 بازدید | 76 پست

خاطره بد یا ذهنیت بدی یا از کودکی ربطی به اینا نداره؟

99/9/8 قراره یک روز زودتر از بقیه، به ارزوهام برسم 😐😊                                                                                                                                                                                              د

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهم اهم ..  مطمئتی عاشقشی و ازش خوشت میاد ؟ چند سالته ؟ شاید سنت خیلی کمه .  چون محاله ه ...

دیوانه وار عاشقشم 

ولی رابطع نه داغون میشم دوس دارم بمیرم ولی حتی لمسم نکنه

٢۰سالم شد دیروز

کاربری دست دونفره ))

من از شب عروسی میترسیدم خداروشکر بعد یه ماه ونیم حل شد

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         
2740
دیوانه وار عاشقشم  ولی رابطع نه داغون میشم دوس دارم بمیرم ولی حتی لمسم نکنه ٢۰سالم شد دیروز

خوب میشی،هورمونات تنظیم نیست

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

يني تا حالا اصلا بهت نزديك نشده ؟

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
دیوانه وار عاشقشم  ولی رابطع نه داغون میشم دوس دارم بمیرم ولی حتی لمسم نکنه ٢۰سالم شد دیروز

از مشاور کمک بگیر، ممکنه ریشه در اتفاقات کودکی که شاید خاطرتم نمونده باشه یا سبک تربیتیتون داشته باشه. در هر صورت مشکلت رو حل کن بعد ازدواج کن چون بخش مهمی از ازدواج همینه بدون تعارف

2706