2752
2734
متوجه شدم🤗🤗 چون مجردم نمی تونم درک کنم ولی یه لحظه فکر کردم مامان منم یعنی در مورد من اینطوری فکر ...

نه عزيزم من عاشق دخترم ولي الان نه اول داداش بزرگتر بيارم براش بعد بياد داداشش مثه مرد پشتش باشه سختيايي كه من توي زندگيم كشيدم نكشه 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

قول میدم تک تکتون ب خواسته های دلیتون میرسید اینای ک تواین تاپیکن شک ندارم دیر یازود از کسی ک باردارنمیشه انشالامیشه ازکسی ک توکنکورشرکت کرده قبول میشه دم بخت مجردامیرن سرخونه زندگیشون و کسای ک بی پولی کشیدن انشالا دوباره ب روال خوب زندگی برمیگردن انشالا ک همه زندگیای خوب داشته باشید حتما منم دعاکنید عزیزانم..دلتون شاد لبتون خندون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهان کاری نکن بیام بگم بااون هیکل بغلت کنه بزارت رو یه درخت نتونی پایین بیایی  دگرم فکرحسودارون ...

اون لامصب از خسوديش هنوز خونه ي من نيومده از وقتي اومدم خونه ي خودم مياد بالا ميره خونه ي مادر شوهرم ولي خونه ي من نه چشم روشني هم نياورده بچه هاشم ميان هي صداشون ميكنه بياين بالا نرين وااااااي خدايا بيشتر بسوزونش😂

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋