2733
2734
عنوان

کیا مث من ساده‌ن☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجوریم 

ولی نه اینکه نتونم جواب بدم اتفاقا خیلیم زبونم تلخه جوابم دارم ولی خیلیی میترسم ازینکه دل کسیو بشکنم بخاطر همین چیزی نمیگم 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2728

اشتباع میکنی باید بخوری وگرنع خوردع میشی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
تمرین چی؟ 

ببین منم اینطور بودم 

ولی الان ۷۰.۸۰درصد بهترم 

سعی کردم 

اول پررو باشم بگم به جهنم طرف ناراحت میشه حقشه پس چرا اون منو ناراحت میکنه 

بعد همش با خودم طول روز تمرین میکردم اگه فلانی باز فلان حرف رو زد من در جوابش چی بگم 

اعتماد بنفسم رو با بهتر کردن ظاهر و پوشش و اهمیت دادن به خودم بالا بردم که تو زبون داز شدنم بیش از حد تاثیر داشت 

و خیلی چیزا دیگه که کم کم افتاد دستم

2738
ببین منم اینطور بودم  ولی الان ۷۰.۸۰درصد بهترم  سعی کردم  اول پررو باشم بگم به جهن ...

اره همبن فکرا رو میکنم ولی بعدش میگم اطرافیانم ازم دور میشن. بعد اونا بلدن حرفشونو تو قالب تیکه و شوخی بگن ولی من رک میگم

توروخدا بم بگو چکار کنم. خیلی اذیتم

الهی فداتشم اول فقط رو اعتماد به نفست کار کن وقتی اعتماد به نفست بالا باشه زبون خودش ماشالله کار میکنه. خودتو دوست داشته باش کتابای انگیزشی بخون راجب بالا بردن اعتماد به نفس مطلب بخون تمرینم میخواد به خدا حتی حرف زدن تو خونه بیکاری باخودت تمرین من جلو اینه به خودتم برس از لحاظ ظاهری یه دوست دوران دانشگاه داشتم روز اول دیدمش یه دختر چاق بی اعتماد به نفس بود شروع کرد رژیم و لاغری وقتی لاغر شد خودش میگفت تمرین کردم به همه نه بگم چیزی دوست ندارم بگم دوست ندارم نه سکوت کنم .خلاصه بعدها ادمی شد که از  نظر همه دختر با اعتماد به نفس بالا و پر شرو شور و خوش صحبت میگفت خیلی تمرین میکردم میگفت یه بار توراه دانشگاه داشتم تمرین میکردم چطور جواب استادمو با قاطعیت بدم دوسه نفر بهم گفتن دیووونه 😁اما موفق شد تو هم میتونی.راستش من از روز اول زبون دراز بودم.موفق باشی خوشگلم😍🥰

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
الهی فداتشم اول فقط رو اعتماد به نفست کار کن وقتی اعتماد به نفست بالا باشه زبون خودش ماشالله کار میک ...

خدا نکنه قشنگم. اینکه زودرنجم و وقتی ناراحت میشم رک و صریح حرف میزنم اینو چکار کنم. مثلا بقیه با شوخی حرفشونو میزنن ولی من ناراحت میشم همه هم میفهمن و اصلا نمیتونم جوابو تو لفافه بگم یا کلا ساکت میمونم

اره همبن فکرا رو میکنم ولی بعدش میگم اطرافیانم ازم دور میشن. بعد اونا بلدن حرفشونو تو قالب تیکه و شو ...

بببین اشتباه میکنی خیلی هم ادم لال باشه بلا نسبت سوار میشن میگن نمیفهمه 

جاهایی هم لازمه جواب داد تا دیگران لال بشن و حساب بیفته دستشون دفعه دیگه میترسن طرف ناراحت بشه 

متوجه میشن طرفم ادمه احساس و درک داره خیلی موقعها هم تازه بیشتر تحویلت میگیرین چون حساب میفته دستشون 

باید حرفتو با خنده بگی نه با جنگ بعدشم قهر نکنی باز بشینی باشون بخندی ولی جواب حرفشون رو تو دلت نزاری 

این زمونه باید با بدجنسا بدجنس بود نخوری خورده میشی

بببین اشتباه میکنی خیلی هم ادم لال باشه بلا نسبت سوار میشن میگن نمیفهمه  جاهایی هم لازمه جواب ...

دقیقا مشکلم همینه. چکار کنم ک بتونم حرفمو با شوخی بگم.. من یا رک حرفمو میزنم و قهر میکنم یا ساکت میشینم بزنن تو سرم. چکار کنم میانه رو باشم

2706