2737
2734
موافقم باهات..کلا ازازدواج خوشم نمیومدونمیاد مجبوری... حتی شاید بگم شده یه هفته پشت سرهم خوابشو ببی ...

من اصلا نمیتونم بهش فکر نکنم خیلی دوسش دارم😭😭😭😭بنطرتون گناهه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی میاد توخوابم حتی وقتی ک مدتها بهش فکر نمیکنم واقعا درگیرم میکنه این موضوع

منم اینطورم اما وقتیم خوابشو میبینم دوس ندارم ازخواب پاشم..😟

ی جا خوندم وقتی خیلی خواب یه نفرو ببینی یعنی اونم همش تویادته🙁

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
موافقم باهات..کلا ازازدواج خوشم نمیومدونمیاد مجبوری... حتی شاید بگم شده یه هفته پشت سرهم خوابشو ببی ...

منم یکیو خیلی دوست داشتم چند ساله ولی همیشه به این فک میکنم اگ بهش می‌رسیدم کلا این حسام از بین میرفت 

، از طرفی شده گاهی خوابشو ببینم یا به یادش بیفتم اما بازم ه گز از خدا نخواستم ی بار دیگ ببینمش یا چیز دیگه ای 

چون آدما اونی نیستن که ما تو ذهنمون بزرگشون میکنیم 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
2731
منم نرسیدم ب اونی ک دوسش داشتم و واقعا هم خوشحالم از این ک نرسیدم بش .چون هم شوهر خیلی بهتر از اون د ...

خدا همیشه سایه همسرتونو از سرتون کم نکنه 

زندگی پر از فراز و نشیبه باید بجنگی تا سر بلند بشی  
چرا اخه ولی سعی کنید نیاد تو ذهنتون اگه ازدواج کردین شوهرتون حیف نیست 

شوهرم خیلی دوسم داره ارامش دارم کنارش..اما عشق اون عشق اول و اخرم بود هرگز نمیتونم فراموشش کنم

2738
اخه عجیبه وقتی بهش فکر نمیکنم چرا میاد خوابم؟

منم یکی همش میاد تو خوابم🤦‍♀️ خودم یه نفر دیگه رو دوست دارم ولی فقط خواب اون پسره رو میبینم نمیدونم دلیلش چیه واقعا

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤
شوهرم خیلی دوسم داره ارامش دارم کنارش..اما عشق اون عشق اول و اخرم بود هرگز نمیتونم فراموشش کنم

تو یه لحظه فکر کن شوهرت به یه زن دیگه فکر کنه اونو دوست داشته باشی حالت چی میشه سفت بچسب به زندگیت سعی کن به جای فکر کردن به اون واسه همسرت یه زن خوب باشی 

زندگی پر از فراز و نشیبه باید بجنگی تا سر بلند بشی  
اخه عجیبه وقتی بهش فکر نمیکنم چرا میاد خوابم؟

این عملکرد ذهنه به اون چیزی که فکر نمیکنی مغزت احساس فراموشی میکنه و سعی میکنه اونو یاد اوری کنه و باعث میشه تو خواب ببینی 

منم اینطورم اما وقتیم خوابشو میبینم دوس ندارم ازخواب پاشم..😟 ی جا خوندم وقتی خیلی خواب یه نفرو ببی ...

خیلی میبینم

شاید بیشتر از هرررر خوابی اما اصلا انقد بهش فکر نمیکنم

اما اخه عشق من ی طرفه بود...اون منو میشناسه ولی فکر نکنم اصلا بهم فکر کنه

من اصلا نمیتونم بهش فکر نکنم خیلی دوسش دارم😭😭😭😭بنطرتون گناهه 

نمیدونم شاید..

اما من همچین حسیو ندارم.

چون هیچوقت اونجور ک باید محبت ندیدم ازپدرم ،شوهرم برادرام ، اینا ک محرم هام بودن ازصدتا غریبه برام غریبه ترن هیچکدومشون باهمشون غریبم اما اون مثه پروانه دورم میچرخید ازمحبت هیچی برام کم نذاشت حتی الان گاهی پروفایلاشومیبینم همش غمگین شکست عشقی دلتنگی دوری و...ایناس بعد پنج سال هنوز فراموش نکرده

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706