2733
2734
من چند تا از محصولات لورال رو گرفتم ولی هر کدوش ما یک کشوره ..کرم پودر وپنکیک ساخت ایتالیا شامپو ساخت فرانسه ونرم کننده uk که نمیدونم کجاست لطفا اگه اطلاعات دارید منو راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محصولات لورال اصلش فرانسویه . اما الان خیلی از کشورها امتیازش رو خریدن و تحت لیسانسشون کار می کنند . یکی از دوستای من که آمریکاست بهم توصیه اکید می کرد از محصولاتش که فقط جنبه تجاری داره استفاده نکنم ولی خوب خیلی ها رو دیدم توی نی نی سایت که از محصولاتش واقعا راضی هستن .
مامی حافظ جان همه اش اصله لورال 5 تا کارخانه در اروپا داره شما اگر از خود پاریس هم خرید کنی شامپو مال انگلیس و لوازم ارایش مال ایتالیا و محصولات حرفه ای مال اسپانیبا هست همه این کارخانه ها مال خود لورال هستند و تحت لیسانس هم نیستند فقط مکانشون فرق می کنه فقط اون هایی رو که از اینجا می خری باید لیبل وزارت بهداشت داشته باشه و از جای معتبر بگیری چون تقلبی و قاچاقش خیلی زیاده
Lilypie Maternity tickers
2738
لوریال یه شرکت بین المللیه که متعلق به فرانسه س

محصولاتش که در ایرانه از نظر کیفیت و قیمت هیچ ربطی به لوریال نداره (خیلیاش ساخت همین کوچه مروی خودمونه
و اصلاشم در ایران ودبی مخصوص کشورای مثل ما تولید میشه(خیلیاش از نظر کیفیت بد هم نیست مثل ریملا و شامپوها رنگ مو )

قابل توجه کسانی که معتقدن هر چیزی به یهودیت مربوط میشه یه دسیسه پشتشه: لوریال مال یهودیاست پس جای شک وجود داره
دوستان من اطلاعاتی که بهتون دادم کاملللللللللللللللللللللاا موثق بود لورالی که شما در ایران می خرید با اونی که در پاریس می خرید ههههههههههههههههههییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچچچ فرقی نداره قیمت هاش هم یکیه البته تقلبی اش هم هست خیلی هم زیاده ولی اصل شرکتیش که لیبل بهداشت داره اصله اصله
Lilypie Maternity tickers
2706