2733
2734
عنوان

خیلی سخته آدم تو خونه خودشم راحت نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 48 پست

انشاالله ازدواج کنی و شوهرت خیلی خوب باشه.واقعا تو ایران زن بودن عذاب بیش نیست.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
انشاالله ازدواج کنی و شوهرت خیلی خوب باشه.واقعا تو ایران زن بودن عذاب بیش نیست.

مرررسی مهربون 😢😍😍😍❤️❤️❤️❤️🌸🌸🌸... انقد دلم میخواد ازدواج کنم منتظرم کرونا بره و  خواستگار بیاد و ... ولی انگار حالا حالا ها قرار نیست بره

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم😢😢😢😢😢 حالا بشینن ببینن عروس چ گلی ب سرشون میزنه والا

ابروشونو همه جا برده بازم اونو دوستدارن ، اون عروسی کرد بچه داره الان دوسالم بعد عروسیش کلا اونجا بود ، یجوری که من بعد عقدم خونه گرفت شوهرم کلا دیگه اونجا نبودم  عروسیمم عین مهمون اومدن رفتن الان مامانم نمیدونه من چی دارم چی ندارم جاهاز حتی سیسمونیممم ندیده الان هشت ماهمه خونم نیومده دومی هم نامزده هفته ای یبار میرفتیم اونجا الان هفته ای یبارم دیگه نمیشه رفت اینقد مشکلات زیاد شده و حرفو حدیث از شهرستان پنیرو عسل گرفته بودن من شیش ماهم بود از اون به همه حتی خاله ام سهم داد اما به من نداد هر سری میرفتم میدیدم هنوز تو یخچالشه میگفتم لابد یادش رفته میده حتما مگه میشه یادش بره بار اخر رفتم دیدم تموم شده فهمیدم ن از قصد نداده به خالم گفتم ازش پرسیده بود گفته یادم رفته بدم این سریم  ترشی داشتن جلو چشم بود حتی سر شامم نیاورد  فقط بخاطر اینکه شوهرم نفمهه میرم صدامو درنمیارم وگرنه عمرا پامو بزارم اونجا

2728
مرررسی مهربون 😢😍😍😍❤️❤️❤️❤️🌸🌸🌸... انقد دلم میخواد ازدواج کنم منتظرم کرونا بره و  خواستگار ...

انشاالله درست میشه عزیزم.

ولی لطفا انتخابت درست باشه و با دقت از چاله تو چاه نیوفتی

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
ابروشونو همه جا برده بازم اونو دوستدارن ، اون عروسی کرد بچه داره الان دوسالم بعد عروسیش کلا اونجا بو ...

وای عزیزم باورم نمیشه

فقط برو خدا رو شکر کن که شوهرت خوبه

لابد پسر دوستن، آره؟ 

بیخیال حالا انگار خانواده چی هست.... همه با خانوادشون دعوا دارن.... تو ک راحت شدی ازشون دور شدی

انشاالله درست میشه عزیزم. ولی لطفا انتخابت درست باشه و با دقت از چاله تو چاه نیوفتی

نه میخوام خیلی محتاط باشم ولی آخرش توکل بخداست چون ما رسم دوستی و نامزدی نداریم ک... 

2740
وای عزیزم باورم نمیشه فقط برو خدا رو شکر کن که شوهرت خوبه لابد پسر دوستن، آره؟  بیخیال حالا ...

اره عزیزم  اونم چه پسرایی یکی از یکی گل تر خاک تو سرشون هیچ کدوم سرشون به تنشون نمی ارزه من خودم خرج خودمو درمیاوردم مجرد بودم از 15سالگیم کار میکردم ، عروسم که بزرگه معروف بوده تو شهرشون باهمه بوده مطلقم بوده کوچیکه بچه ام گذاشته طلاق گرفته یه دختر هشت ساله رو ول کرده اومده  فکر کن درستو حسابی بودن چی میشد دوستدارن بدبختی منو بچشم ببینن بهم محبت کنن  وقتی ازشون بالا تر باشی بهت حسادت میکنن حسادتشونو اینحوری بروز میدن من هیچ کاری نکردما الکی قیافه میگیرن همه چیزشونو قایم میکنن درصورتی که شوهر.من خیلی مرد خوبیه براشون واقعا از جونو دل مایه میزاشت کم کم کشیدمش کنار الان سمت خونه اونا خونه خریدیم فقط خالم میدونه  بااونا رفتیم  اگه بدونن فکرکنم خون راه بیوفته خالم از مادرم بهتره یه روز موندم خونش  یه ساعت نزاشت من  دهنم بسته بمونه حتی میپرسید اب نمیخوای بنده خدا یه بچه شیر خوارم داره ،بهش گفتم برای زایماتم اون بیاد فقط سه روز پیشم بمونه اولاش بعدشم مادرشوهرم میاد

اره عزیزم  اونم چه پسرایی یکی از یکی گل تر خاک تو سرشون هیچ کدوم سرشون به تنشون نمی ارزه من خود ...

وای وای چه عروسایی گرفتن چش بازارم درآوردن

والا بنظر من باهاشون درد نیوفت ولشون کن تو ک زندگیت خوبه شکر خدا

وای وای چه عروسایی گرفتن چش بازارم درآوردن والا بنظر من باهاشون درد نیوفت ولشون کن تو ک زندگیت خوبه ...

در نمیوفتم اونا منو ول نمیکنن چش ندارن زندگی منو ببینن همش پشتم حرف میزنن

در نمیوفتم اونا منو ول نمیکنن چش ندارن زندگی منو ببینن همش پشتم حرف میزنن

وای خدا

این آدمایی که تو میگی همه کار ازشون برمیاد ک زندگی خراب کنن

اصلا نذار خوشبختیاتو بفهمن 

وای خدا این آدمایی که تو میگی همه کار ازشون برمیاد ک زندگی خراب کنن اصلا نذار خوشبختیاتو بفهمن&nbs ...

اره بابا از خداشونه الان من زندگیم بهم بریزه فامیلای خود عروسه بهم گفتن که رفتن دعا گرفتن

اره بابا از خداشونه الان من زندگیم بهم بریزه فامیلای خود عروسه بهم گفتن که رفتن دعا گرفتن

خاک بر سرشون چه بدبخت و حقیرن 👌🏻😐

واقعا قوم الظالمینن اینا

مخصوصا ،بزرگه شهرستانیه از اون پسر پرستا حامله بود تا 8ماهگی نگفت بچش دختره ناراحت بود منم هنوز جنسی ...

وای چه آدمایی پیدا میشن حالا یکی بگه تو فضول جنسیت بچه مردمی بدبخت بی فرهنگ، اگه فرهنگ داشت بین دختر و پسر فرق نمیذاشت این عروستون

حتما ادعای با کلاسی و چسان فیسانم دارن با این عقایدشون 

2706