2752
2734
عنوان

شب شوهرم اومد . چجوری مخشو بزنم جدا بشیم (حداقل خورد و خوراکمون)

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 56 پست
خب تقصیر شوهرشع نمیتونست ارامش زنشو تامین کنه نباید ازدواج میکرد

تقصیر خامه کا ازدواج کرده با چنین شرایطی وگرنه مردا دنبال همچین چیزایین 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

شوهرت که اومد بشین گریه کن های های با بغض زیاد یه فیلم خوبی بازی کن بگو بچه م سقط شد زنگ زدم دکتر گفتم خونریزی دارم گفت سقط شده همینجور گریه کن. حتی با هم برید زایشگاه پیش ماما. بترسونش. از فردا هم فقط اتاق خودت رو تمیز کن. و طبق پیشنهاد یکی از کاربرا با پلوپز و پیک نیک تو اتاق خودت غذا بپز. 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي

همه تاپيكاتو  خوندم😔واقعا برات ناراحت شدم

خونوادت پشتت نيستن جداشي؟چند ماهه حامله اي؟

مشكل يزرگتر تو خوده شوهرت ن مامان و خواهرش 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

عزیزم حالا که این شرایطو داشتی نباید اجازه میدادی باردار بشی تا وقتی که جدا  نشدین.... واقعا شرایط سختی هست... مجبوری صبر کنی حالا که قبول کردی... از شوهرت بخواه با مادرش صحبت کنه تو به هیچ وجه چیزی نگو که خدایی نکرده پشیمون نشی بعدا... بخدا اگه بتونید یه سوییت 40_50 متری اجاره کنید خیلی بهتر از زندگی مشترک با خانواده همسر هست

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
2731

استارتر پدرت چه فکری کرد تو این سن کم شوهرت داد به کسی که هیچی نداره و حتی یه خونه اجاره ای نداره. چرا ارزش خودتو کم کردی و قبول کردی. حالا اگه ازدواجم کردی نباید قبول میکردی بری خونه مادر شوهرت. برو خونه پدرت تا برات خونه بگیرن تو که خدمتکار مادر شوهرت نیستی الان به استراحت نیاز داری

روانشناسی کودک
ببین این طوری صحبت کردن زشته  تو رفتی سر خونش بایدم کار کنی اینجا ایرانه همه مادرشوهرای ایرانی ...

ایا نمک زدن رو زخم کسی کاره خوبیست

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم