2737
2739
عنوان

دووستان از دست دیجی کالا چیکااار کنم کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 24 پست
من سرویس قابلمه سفارش دادم هنوز ب دستم نرسیده چطور میشه اگ راضی نبودم مرجوعش کنم و پولم رو بگیرم؟؟

تو اپلیکیشن میری قسمت دیجی کالای من >تحویل شده>سر اون محصولی که سفارش دادی میزنی > سه نقطه بالای صفحه >درخواست مرجوعی کلی یا جزیی

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی گرفتم راضی بودم. 

وای شما چ ریسکی کردین گوشی خیلی سخته خریدنش باید حضوری باشه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2728

یه چیزی حدود ۱۰ میلیون از دیجی خرید کردم هربار عالی تر از همیشه بوده حتی گوشیمم از اونجا گرفتم

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

عزیزم درسته مسئوله اصلی و مدیر دیجی کالا هست...ولی باید بدونید که هر کالایی از یک فروشنده و تامین کننده ارسال میشه...دیجی کالا فقط نقشه واسطه رو داره...شما موقع خرید باید حتما فروشنده ها رو چک کنید و ببینید که چقدر امیتاز مثبت دارن...چقدر سابقه دارن و چقدر ازشون راضی هستن...و از کالایی که قراره فروشنده ضعیف اونو تامین کنه خودداری کنید...

اصله خرید از دیجی کالا اینه.

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
وای شما چ ریسکی کردین گوشی خیلی سخته خریدنش باید حضوری باشه

نه توی یه ربع گوشی گرفتم 400 زیر قیمت بازار توی شگفت انگیز. خیلی راحت بود او لین تجربه ی خرید اینترنتیم بود. 

2740

من سال هاست خرید میکنم

تا حالا سه بار مرجوع کردم

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
یه چیزی حدود ۱۰ میلیون از دیجی خرید کردم هربار عالی تر از همیشه بوده حتی گوشیمم از اونجا گرفتم

چ عالی😍

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من