2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم یه چشم یک و بیست وپنج و اون یکی نیم عینک نمیزنم

منم فقط بعضی روزا سر کار خیلی چشمام اذیت بشن میزنم 

تو حالت عادی دیدم مشکلی نداره که اجبارا نیاز به عینک باشه 

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹

ببین لنز می تونی بزاری ولی من براساس تجربه خواهرم می گفتم استفاده دائمی از لنزه سخته. چشمت خشک و خسته میشه و ابدا موقع داشتن لنز نباید به چشمات (مثلا پلکات) کوچکترین دستی بزنی (مثلا ادم یهو خسته میشه حواسش نیست چشاشو می ماله، این با لنز یعنی احتمال عفونت، خود دکترش این حرفو زد)

یعنی اگه لنز بخوای، باید همیشه عینکت هم دم دستت باشه تا به طور متناوب عوض کنی‌. این برای کسی که بینی عمل کرده و  چند وقت به طور مدام نباید چیزی روی بینیش قرار بگیره گزینه خوبی نیست.

به مظر من اگه می تونی حتما قبل عمل لیزیک رو انجام بده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
منم فقط بعضی روزا سر کار خیلی چشمام اذیت بشن میزنم  تو حالت عادی دیدم مشکلی نداره که اجبارا نی ...

آره من میگم چشم هام میبینه برای چی میگن باید عینک بزنی.. شوهرم میگه نزن زیاد بشه برو لیزیک

💖عاشق خانواده ام هستم💖
2740
ببین لنز می تونی بزاری ولی من براساس تجربه خواهرم می گفتم استفاده دائمی از لنزه سخته. چشمت خشک و خست ...

نمیشه یه جورایی عینک زد؟فرم سبک باشه

و من جایی میخوام عمل کنم ک زیاد نمیخواد بینیم فانتزی کنه   طبیعی و  شنیدم تا فرداش میتونه طرف سرکار بره و کبودی زیاد نداره   دکترش اییجوره

آره من میگم چشم هام میبینه برای چی میگن باید عینک بزنی.. شوهرم میگه نزن زیاد بشه برو لیزیک

انشالله سلامت باشید 🌺🌿

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
نمیشه یه جورایی عینک زد؟فرم سبک باشه و من جایی میخوام عمل کنم ک زیاد نمیخواد بینیم فانتزی کنه   ...

شاید، اگر فریمش خیلی سبک باشه

ولی باید حتما از دکتر بپرسی

بعضی وقتا عینک زدن روی بینی عمل تاثیر آنی نداره، ولی به مرور زمان باعث ایجاد قوز میشه

حتما از دکترت بپرس اول

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!