2737
2734
عنوان

وضعیت کرونا تو شهرتون چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 55 پست
قم از قرمز هم بالا تره

چرا اینجور شد دوباره یه مدت خوب شده بود

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اراکم الان اومدم دندون پزشکی نمیدونم مردم چی میخوان انقد تو خیابونا بدون ماسک میلولن به هم😶

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
چرا اینجور شد دوباره یه مدت خوب شده بود

عزیزم این دیگه سوال داره 

سفر

مراسم محرم

مدرسه

اینا دلیل خوبی نیست به نظرت

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

بوشهر قرمزه باتهرون بیشترین امار دادن بهمون توایران وای ک چقه سخته 

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
2738
بوشهر قرمزه باتهرون بیشترین امار دادن بهمون توایران وای ک چقه سخته 

اصفهانم خیلی بده فوق قرمز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم این دیگه سوال داره  سفر مراسم محرم مدرسه اینا دلیل خوبی نیست به نظرت

واقعا 🤦شهر ما هم اطراف شیراز از روزی یک مبتلا رسید روزی ده سیزده تا مبتلا

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

یعنی مردیم تو این ۸ ماه آنقدر التماس مردم رو مردیم

سفر نرو

عروسی و تولد نگیر

مدرسه نرو

عید خونه بمون

محرم مراسم نگیر و نرو

چقدر ما که تو خونه موندیم رو عذاب دادید

به شخصه از آدم هایی که اینطوری به مردم دهن کجی میکنن نمی گذرم

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
خدایی شیراز خیییلی ها ماسک میزنن من خیلی کم میبینم کسی ماسک نزده باشه 

آره ولی جمعیتش بالا هست یه عده رعایت نمیکنن همون یه عده کافیه برای قرمز شدن شهر

2706