2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند نفر با فرهنگ و با ادب باز از خود بیخود شدن 

تاپیک یکی دیگه اس و فقط ایشون حق داره بگه نه شما 

استارتر معذرت میخام 🙏

شماها هم همونایی هستین که اینجا فاز انسانیت برداشتین داهل تاپیکای دیگه فحش های انچنانی هم میدین 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
آره چی میگن اینهااا

فازشون نمیفهمم

خودشون برن تاپیک بزنن

با همین کارهاشون آدم به بقیه زبون ها واکنش نشون میده هااا

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
یاسی7 خانم دکتر متخصص پوست😁

الکی 😳😳😳

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
آره چی میگن اینهااا

خب بگو کیه؟؟تگش کن ؟؟چرا ی طرف به قاصی میری؟؟شاید منظورش مامان بزرگه

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
میشناسیش؟؟

آره😳

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چند نفر با فرهنگ و با ادب باز از خود بیخود شدن  تاپیک یکی دیگه اس و فقط ایشون حق داره بگه نه ش ...

دقیقااا استارتر هم ناراحت شدن

ما اومدیم موضوع تاپیک بخونیم نه حرفای شما را

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
دقیقااا استارتر هم ناراحت شدن ما اومدیم موضوع تاپیک بخونیم نه حرفای شما را

اره بابا همینو‌بگو

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

@یاسی7‍ دوتا یاسی هفت هس. کدوم؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

نمیدونم جریان چیه ولی شما اصلا چرا جدی میگیرید و همدردی میکنید که ببینید دروغه و آزرده بشید

چبزی رو که براتون‌مفید نیست اهمیت ندید و بگذرید . میانگین سنی سایت بعید میدونم ۱۴ سال به بالا باشه

2706