2733
2739
عنوان

خانوم های شاغل چه موری برنامه ریزی میکنین به همه کاراتون میرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 32 پست
خدا کمکت کنِ عزیزم،انشاالله به سلامتی بیاد تو بغلت😍

ان شاالله ان شاالله مرسی عزیزم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اگه کمک کنه 🤷‍♂️ صبح میرم از ۹ اینا تا ۵ هستم تا برسم خونه ۶ میشه

من میخوام درس هم بخونم سر کار هم برم 

فک کنم نابود بشم 

شوهرم میگه نمیشه

ببین روز تعطیل یه سری چیزا مثل مواد ماکارونی پیتزا اینجور چیزا رو آماده کن فریزر بذار من گاهی خورش هم فریز میکنم 

کارای خونه رو هم راه حلش اینه هر چیزی کثیف شد زود تمیز کنی و در نهایت حساس نباشی 

قرار نیست خونه همیشه تمیز باشه

🥰😍😍😉🙃
2731
یعنی چی 

من شاغل نوزاد دار پایان نامه دار و... 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

من یه روز عذا میپزم برای دو سه روزمون دو سه مدل مختلف . خیلی هم اب و تابش نمیدم یه روز برنج یه روز نون .سه روز مثلا مرغ و استانبولی و کوکو  

یا قرمه سبزی و عدس پلو و موساکا

دیگهواینطوری برای عذا ادیت نمیشم .

دوتام بچه دارم . 

صبح تاظهرم سرکارم .صبح ۶ پامیشم شب دیگه ۱۱ میخوابم

2740

منم تازه شاغل شدم از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر تا بیام خونه ۵ درس و مدرسه پسرم و ناهار فردا و شام شب و کارای خونه هم شده غوز بالا غوز

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من میخوام درس هم بخونم سر کار هم برم  فک کنم نابود بشم  شوهرم میگه نمیشه ببین روز تعطیل ...

منم شاغلم از ساعت 9 صبح تا 6/7 غروب زیادهم درگیر کار خونه نیستم شوهرم کاری نداره ماهی یه بار اساسی تمیز میکنم فقط شبا سعی میکنم ظرفارو بشورم خدا میدونه چقدر از کار خونه بدم میاااااااااد ااااااااییییییییییییییش

مثبت فکر کن و سعی کن همیشه ادم به درد بخوری باشی
میشه واقعا؟؟؟ بیا به من انگیزه بده چون میخوام همین حرکت رو بزنم ولی میترسم

برجی دو تومن بده پرستار بچه اول😁

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

من آخر هفته ها سبزیجات بادمجون لوبیا پخته فریز میکنم خیلی کارمو راه میندازن حتی برنج رو نیم پز میکنم می ذارم سرد بشه می ذارم فریزر ی وقت مهمون میاد وقت کم نیارم در بیارم بذارم ده دقیقه ای دم بکشه..اتفاقا سرکار ک میری زندگیت خیلی نظم داره، هفته ای ی بار هم خونه رو تمیز میکنم، برنامه غذایی هفتگی رو هم میزنم رو در یخچال از شنبه تا پنجشنبه یعنی میدونم مثلا یکشنبه چ غذایی میخوام درست کنم لوازمش رو روز قبلش تهیه میکنم..جمعه ها هم با همسر یا میریم خرید یا مهمونی خونه خانوادمون

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
2706