2737
2734
عنوان

یاعلییییی😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 69 پست
نه بابا چخبره 35 میلیون 😐😯😯😯 قیمتش رو زده از 100 هزار تومن تا 250  خیلی گرون بدن 300

نگفتم ۳۵ میلیون فداتشم

۳۵ هزارتومن

مگه خرگوش ۳۰ میلیونیم داریم😄

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگفتم ۳۵ میلیون فداتشم ۳۵ هزارتومن مگه خرگوش ۳۰ میلیونیم داریم😄

آها خب پس😃😂😂😂

پس اونایی که من دیدم گرون میفروختن 200 تومن ..

خرگوش کثیف کاری داره .. سختت نیس؟؟❤

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙

میگم این خرگوشا کار نمیکنند،زود چاق میشن🐰

خورده و خوابیده لنگ دراز کرده🐇

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2731
آها خب پس😃😂😂😂 پس اونایی که من دیدم گرون میفروختن 200 تومن .. خرگوش کثیف کاری داره .. سختت ن ...

ن گلم اونا خونشون تو بالکنه فقط ی قسمت از بالکن رو کثیف میکنن.خودش همیشه میره تو گلدون دشوری میکنه ولی خواهر بی نزاکتش بلد نیس😒

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
بیشعور حرکت نمیکنه😂😂😂تو بغل منم چرتش گرفته بود

ببخشید منم بچه بودم خرگوش داشتم هیچ مشکلی نداشتم الان پسرم میخواد یعنی مریضی اینا ندارن میگن ممکنه سل داشته باشن گذشته از خرافات که میگن اومد نداره نحسه

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  
2740

منم داشتم بچه بودم مثل آدامس کش میاد  یه بارم گازم گرفت یه بارم فرار کرد چند وقت بعد پیدایش سد شیش تا زایید 😆منم ولش کردم رفت پی زندگیش. زن زندگی نبود 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا