2737
2734
عنوان

اونایی که ارشد گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 24 پست
پرستاری  فقط هم باید دولتی شهر خودم قبول شم چون متاهلم نمیتونم بدم شهر دیگه

پرستاری رشته خوبیه و برا کارتم خوبه اگه بگیری بنظرم که اگه میتونی امتحان کن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم برای شاغلا بیشتر بدرد میخوره، چون حقوقشون بیشتر میشه. راحتم هست هفته ای دو روزه کلاساش

نه بابا همه جا و همه رشته ها تو دو روز نیست

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728

سلام

ارشد خوندن به نظر من به جز در تهران اونم دانشگاههای خوبش واقعا ارزش نداره، در کل بنظر من با توجه به شرایط خاص شما خیلی منطقی نیست چون قطعا شما دوجا تعهد دارین و نمی رسین به امور کارشناسی ارشدتون برسید. مطمئنا تداخل این سه مورد باهم نتیجه و خروجی مطلوبی نداره، چون کارشناسی ارشد با کارشناشی خیلی فرق میکنه.

بنظر من تحصیلات تکمیلی رو فقط تهران ارزش داره ادامه بدین.

*آخرین سنگر سکوت است*
اگه میخوای جای خوب بری و نمره هات هم خوب باشه باید بگم که نه نمیشه. شرمنده. 

نمره زیاد برام مهم نیست 

دانشگاه تهران هم نمیخوام 

اما برای قبولی مشکل ندارم مشکل من اینه که بتونم برم و اینکه تایمی که می ذارم برا درس آیندمو تقویت کنه

🥰😍😍😉🙃
2738
نه رشته من پیام نور نداره  باید روزانه برم

بستگی به رشته تحصیلیت داره...بستگی داره چقدر علاقمند هستی به درس...خیلی سخته درس خوندن و شاغل بودن و بچه داری ولی اگر انگیزشو داشته باشی و جا نزنی میشه....هم دوره ای های من باوجود همه اینا درسشون خیلی هم خوب بود...بچه نباید زیاد تو دس و بالت باشه...