2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه برا خونه دار شدن میخوای این دستور و انجام بده من جواب گرفتم

۷۰ بار بعد از نماز صبح آیه ۲۹ سوره مومنون و بخون تا هروقت که خونه دار بشی... یعنی قطع نکن 

من خداروشکر بعد چند ماه جواب گرفتم 

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
2740

این ذکر هم خیلی عالیه 

استغفر لله لذي لاإله الا هو الحي الْقَيُّوم

الرحمن الرحيم بديع السماوات والأرض من جميع

ظلمي و جوري و إسرافي علي نفسي و اتوب عليه

روزی ۴۰۰ بار تا دوماه ولی خیلی دقت کن دقیق ۴۰۰ تا بگی اگه اشتباه شد فرداش از اول شروع کن

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

سلام عزیزم 🥀🥀🌿💞💞

اول : هر شب سوره واقعه بخونید .

دوم‌ : سوره های ذاریات ،طلاق ،مزمل ،انشراح هر روز بخونید یکبار در روز را
سوم:

استغفرالله الذي لااله الا الله هو الحي القيوم الرحمن الرحيم بديع السماوات و الارض من جميع ظلمي و جرمي و اسرافي علي نفسي و اتوب اليه

این استغفار رو میگن روزی ۴۰۰ بار دوماه ۶۰ روزه پشت هم بگی خیلی حاجت میده
.. تاثیر برای هر فرد فرق میکنه ولی عالیه شاید یکی یکسال مدوامت کنه نتیجه بگیره و یکی یک روزه

چهارم : هر شب ۴۰ مرتبه سوره قدر با صلوات قبل و بعد
پنجم :قرائت ۴۰ مرتبه سوره تکاثر دوشنبه و چهارشنبه _۴۰ مرتبه سوره عصر پنج شنبه _جمعه ۴۰ مرتبه آیه ۶۴ سوره حج

ششم: ۲۷ مرتبه آیه ۵۸ سوره ذاریات بلافاصله بعد نماز صبح

هفتم:خوندن سوره حشر ۴۰ مرتبه در یک دوره چهل روزه . نماز روز پنج شنبه . نماز حضرت رسول . نماز حضرت ابوالفضل
هشتم :سوره مائده آیه ۱۱۴ هر روزه بخونید برای برکت در غذا و روزی .. هر چه تعداد بیشتر بهتر
نهم:۲۱ مرتبه سوره فیل بین نماز ظهر و عصر  
دهم :
سه روز روزی ۵۴۴ بار یارئوف یا رحیم

یازدهم: ۲۷۰ مرتبه ذکر یاکریم در طول روز

دوازدهم:  مداومت بر این ذکر جهت ادای دین بسیار موثر است . چنانچه امیرالمومنین علی علیه السالم خدمت رسول اعظم صلی اهلل
علیه و آله و سلم رسیدند و از ادای دین خود شکایت کردند. حضرت فرمودند این دعا را بخوان اگر قرض تو به اندازه کوه صبیر
)یکی از بلندترین کوهها( باشد دینت ادا می شود . انشاء اهلل
اللهم اَغْنِنی بِحاللک عن حَرامِکَ و بِفَضْلِکَ عمَّن سواك

موارد 1_2_۵ حتما انجام بشه 🥀🥀🥀

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧