2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از لحن کلام شما ک بما میگین خورده مثل ی تیکه اشغال متوجه میشیم فرهنگ ها در چه حده و همون بچه ها عق ...

نه والا قصدم بی ادبی نبود معذرت میخوااام

فقط نمیدونستم انقد سنا کمه رنجشون تو سایت

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2731

دیگه وقتشه زنای گنده و پیر تاپیکو ترک کنن تا انقدم خاله زنکی نباشه تاپیکا

بچه ها زندگیم خیلی ب این وابستت ک حتما امسال بشه....ی صلوات مهمونم میکنید ک امسال بشه؟........سلام.بچه ها متن قبلی واسه سال ۹۹ بود و سال ۱۴۰۰ اتفاقی ک میخاستیم افتاد😍با دعاهای شما و خواست خدا با عشقم ازدواج کردیم(خدایاشکرت)❤️🥰میشه امسالم دعا کنید مام خونه دار شیم؟مرسی از دلای مهربونتون
چند شدی کنکوور عموویی    

من سال دیگه کنکور دارم😂😛😛😛😛

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2740
عقل هم با سن رشد میکنه

نه عزیزم‌ این درست نیست خیلی ها هستن سنشون زیاده ولی بچن من خودم ۱۵سالگی ازدواج کردم تونستم زندگیمو جمع کنم الانم بچه دارم ولی دختر داییم ۲۷سالگی ازدواج کرد ولی اونقدر بچه بود و بچه بازی دراورد که بعد ۴ماه طلاق گرفت

یه سوال حیاتتتتتیییی 

خانما شما شده تو اطرافیانتون کسی بینیش شکسته باشه و بویایش خیلیی کم شده باشه؟(۷سال پیش شکسته ولی اصلا ظاهر بینیم رو تغییر نداده)

من چندبار بینیم شکسته و بوی سوخته غذارو اصلا متوجه نمیشم(تا مامانم نگه متوجه نمیشم) الانم که یکی از علائم کرونا مربوط به بویاییه خیلییی ذهنم درگیره  یه سری بوهارو متوجه نمیشم 😥😥😥

... هنوزم تو شب هات اگه ماه و داری من اون ماه و دادم به تو یادگاری ....
نه والا قصدم بی ادبی نبود معذرت میخوااام فقط نمیدونستم انقد سنا کمه رنجشون تو سایت

اشکال نداره ولی سعی کن قبل از انتخاب واژه ها ببین دل کسیو می رنجونی یا نه🙂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

نی نی سایت واقعا نی نی سایت شده

نه به علت کنکور و بچه مدرسه ایها . از وقتی این تاپیکهای چندش دوست پسرهای مجازی پر شد که کراشم گفته بخورمت و خانمهای با سیاست چی جواب بخورمت رو بدم و.... و شاگرد سوپری سر راه مدرسه نگام کرد و تو اینستا بنویسم این رل منه و... هزارتا  توهم دیگه معلوم شد اینجا مهد کودک شده

نه عزیزم‌ این درست نیست خیلی ها هستن سنشون زیاده ولی بچن من خودم ۱۵سالگی ازدواج کردم تونستم زندگیمو ...

بله درسته هر قانونی تو طبیعت صدرصد نیست. اینکه شما تو پانزده سالگی ازدواج کردی نباید که حتما خدای نکرده به مشکل بربخوری و یا کسی که مثلا چهل سالگی ازدواج کرده حتما زندگی موفقی خواهد داشت. در کل گفته میشه که عقل ادم با سنش رشد میکنه که همون میگن تجربه. و باتوجه به مشکلات جامعه ی امروزی زندگی های مشترک سخت شده برا همه. ان شالله همیشه موفق باشی در کنار خانوادت🌹