2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تفاوت اخلاق بین ۲تا خانواده ی چیز خیلی خیلی طبیعیه مهم اینه ک دو طرف شعور داشته باشن و توقعشون کم باشه از خانواده همسر یا خانواده عروس تا مشکل بوجود نیاد!

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2728

واسه من که بده

چقدر این زن دلم رو شکوند و بی‌ارزشم کرد خدا میدونه...

فقط دلم میخواد نبینمش...

کینه‌ای نیستم،چون به نظرم آدم کینه‌ای دنبال انتقام و ضربه‌زدن هست...فقط دلم میخواد آدمی که اذیتم کرده نبینمش...با دیدنش تمام حس‌ها و انرژی‌های منفی دنیا تو وجودم سرازیر میشه،دست خودم نیست...

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

چقدتایپک اینجوری زیاده بنظرمن آدم بایداول خودشوببینه منم ازاول اخلاقش زیادخوب نبود منم باهاش مثل خودش بودم ولی ۳سال پیش تصمیم گرفتم ازخودم شروع کنم اخلاقموباهاش عوض کردم ودارم تغییرات اونم میبینم

2740
اره مثلا من هرچی واسه خونمون بگیریم هرموقع بریم یه ظرف از بهتریناشو میبرم براشون،اما توی این 3سال اص ...

جات بودم دیگ نمیخریدم براش.هم اینکه هربار براش کادو بردی اینگار وظیفه ت میدونه.

اگرم بگه چیشده دیگ برامون کادو نمیاری میگم چون تا حالا هرچی اوردم باب دلتون نبوده ک تشکری نشنیدم😁

والا بعضیا که میگن چرا انقد از مادرشوهر بد میگین

شما قضاوت کن

مادرشوهری که تو جمع به عروسش تیکه بندازه همه برگردن به عروس ضایع شده نگاه کنن مادرشوهر خوبیه؟

مادرشوهری که فقط سر کار و کمک با عروس سر جنگ بگیره ادم خوبیه؟

مادرشوهری که به عروسش بگه چون میای کارای منو میکنی برات عروسی میگیرم،مادرشوهری که از جایگاه مادر بودن و عزت و مقدسی این جایگاه استفاده کنه و اخرشم بگه من مادرم نباید به من چیزی بگین!!!

مادرشوهری کع انتظار داشته باشه عروس هر روز بره خونه ی اون و زندگی‌خودشو ول کن‌ادم خوب و منطقیه؟

من از وقتی فهمیدم مادرشوهرم چه طرز فکر و اخلاقی داره به شدت ازش زده شدم،با کارایی که کرده و حرفایی که زده،دیگه واقعا دیدن چهرش یا شنیدن صداش آزارم میده...فقط میخوام‌دوری کنم و نبینمش ولی شوهرم اصرار داره هر روز برم سر بزنم خیلی غیر منطقیه انتظاراتشون😣

چقدتایپک اینجوری زیاده بنظرمن آدم بایداول خودشوببینه منم ازاول اخلاقش زیادخوب نبود منم باهاش مثل خود ...

میشه دقیق بگی چه تغییراتی در خودت ایجاد کردی و چه تغییراتی در مادرشوهرت به وجود اومد؟

نه بابا طفلی بلد نیست تشکر کنه وگرنه وظیفه نمیکنه چیزیو

ن ک بلد نیست نمیخواد شایدم مغروره یام حسودی میکنه

مادرشوهر منم گاهی اینطوریه واس همین خیلی کم خوبی میکنم ک دلم نسوزه

2706